sugar bunnie

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Hello Autumn Szemhéjpúderpaletta

Essence Hello Autumn Szemhéjpúderpaletta
2014. szeptember 5.

Sajnos -szerintem- pocsék minőségű festék. Impulzus vásárlásként landolt a kosárban, bár ne tettem volna. Eszméletlenül szép, őszies színek, viszont a színpigmenteket mintha kifelejtették volna. Legalább 4-5x kell az ecsetet belemártogatnom, mire egyáltalán meglátszik valami a szemhéjamon. :( a tartósságáról meg ne is beszéljünk. A világos szineket highligherként el- elhasználgatom, de a többi használhatatlan, számomra. Csak a szinek miatt egy gyenge 2es.

Catrice Metallure Luminizing Bronzer

Catrice Metallure Luminizing Bronzer
2014. augusztus 30.

A világ 7. csodája!! :D annyit jártam utána, de a pultokon mindig csak hűlt helyét találtam. Aztán végre megkaparintottam. Masszív csomagolás, engem nem zavar a vastagsága. A festék valóban nagyon jó minőségű, elég csak finoman belelegyinteni az ecsettel. Nagyon jól építhető, és tényleg nem lehet túlzásba esni vele. Igazából Natali E már mindent elmondott róla :) forever love :)

Essence Say No To ... Colour Correcting Concealer

Essence Say No To ... Colour Correcting Concealer
2014. augusztus 29.

Egész korrekt kis ceruza :) főleg ennyi pénzért. A sötét karikákra való van meg, világos rózsaszín, szépen elkendőzi a fránya kis táskákat, felfrissíti a tekintetet. Pont annyira krémes, amennyire kell,nálam nem mászkált el, egy nagyon picit ült bele a pici ráncoskákba, de nem vészesen. Kb. 5 órát kibírt, utána szorult csak igazításra. Jó kis alternatívája a Max Factor ugyanilyen ceruzájának, csak nem 3000 ft-ért :) azt hiszem, a többit is be kell szereznem.. :)

1 ÖSSZETEVŐ

Dihydrochloride EWG Kockázat: EWG Adat: közepes