Sukopimi

Regisztráció dátuma: 2014. július 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. július 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

The Ordinary High-Spreadability Fluid Primer

The Ordinary High-Spreadability Fluid Primer
2018. május 29.

Nem tudom, próbáltam-e már valaha ennyie jó primert, pedig sokkal próbálkoztam. Soha nem használtam még olyan primert, aminek a felvitele után erősen elgondolkodtam, hogy egyáltalán sminkeljek-e, annyira szép egységes arcbőrt biztosított önmagában. Na ez ilyen. Sima, matt, pórusmentes, áh imádom. Ráadásul mindegyik alapozóm szebb fölötte, mint bármelyik eddig próbált primer fölött, a rosszabbakat is széppé teszi. Szagot egyáltalán nem érzek, az egyetlen dolog ami nem tetszik, az az állaga, szerintem nagyon folyós, de ezzel meg tudok békélni. Egészen biztosan újra fogom venni, nem drága, és ahogy most látom, sokáig elég is lesz, de még ha nem is lenne így, akkor is újravenném, annyira jó :D

Catrice Prime And Fine Professional Contouring Palette

Catrice Prime And Fine Professional Contouring Palette
2017. április 14.

A színe miatt vettem meg, végre egy kontúrozó aminek nincs vöröses tónusa, inkáb hideg barnának mondanám, amivel nagyon ritkán találkozom sajnos, ha kontúrpalettát vennék. Nekem a pigmentáltságával sem voltak bajok, az ára is nagyon jó, szóval nem bántam meg. A highlight részét én sem használom, az az árnyalat nem tetszik. A 010es verzió van meg belőle. Biztos újraveszem, ha elfogy.

Nivea Men After Shave Balzsam Érzékeny Bőrre

Nivea Men After Shave Balzsam Érzékeny Bőrre
2017. március 23.

Neten futottam bele abba vagy egy éve, hogy primerként mennyire jó ez a cucc, gondoltam, akkor kipróbálom. És tényleg. Meglepően magasan ver minden primert, amit eddig használtam, pedig új alapozónál (és sokszor a régieknél is) mindig próbálgatom, melyik primerrel néz ki jobban a termék, de ezt egyszerűen nem múlja felül semmi. Amíg kapni lehet majd, valószínűleg csak ezt fogom használni. Mindig imádom, ha egy beauty hack ennyire jól működik :)