Sumckay

Regisztráció dátuma: 2015. november 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. november 21.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Giorgio Armani Sí Passione EDP

Giorgio Armani Sí Passione EDP
2018. március 19.

Februárban eljött hát a névnapom. És mit kap egy niche parfüm rajongó? Igen, egy Armanit. Méghozzá Si P.-t, mert megérdemlem, mint a Loreált. Az anyaillat buggyant bor illatú rajtam (sajnos), ezért gondolták, hogy ez talán megfog.
Valóban…….megfogott, az első 10 percben. Nagyon szeretem a körte illatát. Első kifújásra tényleg úgy éreztem, hogy végre valami más, különleges, elviselhetően gyümölcsösen édes vonalon mozgó parfüm lesz. De valahogy nem jött a Bada bummmm érzet, amit a gyönyörű piros üvege keltett.
Vagy az orrom szokott el ezektől a gyümölcsös illatoktól, vagy sznob lettem. :(
A bors, körte és a fekete ribizli kombója nekem tetszett, boldog kislány éveket idézett fel, de úgy éreztem öreg vagyok már ehhez. Sajnos 1 óra sem telt el, de már előjött az anyaillat jellegzetessége, ami egy kollégámnak is feltűnt, még jó, hogy tudja, hogy munka közben sosem iszom……bort, csak pálinkát. :D
De komolyra fordítva a szót, mert tényleg nem iszom alkoholt. Szerencsére a rózsát nem éreztem benne, mert a bőrömön borzasztó miket művel. A jázmint nagyon szeretem, de őt sem éreztem. Az összetevők miatt nem vártam valami ütős Si leánykára, de a remény hal meg utoljára. :) Az tény, hogy tartós és csíkhúzós, csak úgy lebeg az ember lánya után, mint egy gazdi a jól megtermett kutya sétáltatás közben, ahogy próbálja fogni a pórázt a 40 kilós kutyán, ezért 2-3 fújásnál több már felér egy bio sokkal.
Maradok a jól bevált fűszeres, dohányos, tömjénes különlegességeimnél, az jobban illik a személyiségemhez.

Chanel Coco Mademoiselle Intense

Chanel Coco Mademoiselle Intense
2018. március 19.

Múlthéten gondoltam beugrom Ferihegyen a Heinemann-ba, hogy kapható-e már ez az új ígéretesnek mutatkozó Chanel kreáció.
És igen, már kint volt a polcokon. Rögtön kézfejre fújtam, gondolván, hogy ne pazaroljam a tesztpapírt.
Teljesen egyetértek az előttem szólókkal, hogy a CM és Noir keveréke. Lehetett volna nagyobb fantáziája is egy ekkora háznak, de hát…..ez van.
Első kifújásra CM EdT, amitől én szabály szerűen kiesem a bugyimból, és meneküléskor nekiszaladok az ajtónak, mert nem bírom elviselni. Nem is értettem magam, hogy miért voltam ennyire bátor, hogy magamra fújtam……de. Ez az érzés nagyon hamar elmúlik, mert az én bőrömön pár perc múlva átalakul Coco Noir picit frissebb kiadására. Miután elhagytam a SkyCourtot és visszatértem az Apronra a kollegákhoz, végigszagoltattam velük. Megosztó illat az biztos. Valakinek nagyon tetszett, véleménye szerint ez pont az én illatom, – nagyon nem ismer még, hogy ilyet feltételezzen :) - mások szerint valami húsvéti locsolóborzalom, valaki például leöreglányozott.
Én amondó vagyok, hogy nem rossz ez, van benne fiatalság és komolyabb érett személyiség is. Aki szereti a Noirt, nyugodtan próbálkozzon vele, mert rajtam Ő a dominánsabb. 6-7 óra múlva még mindig a kézfejemen volt, úgy, hogy mostam kezet, de akkor már csak a kellemes vanília érezhető.
Nekem van Noir-om, így maradok annál, bár egyre ritkábban fújom. Az üvege viszont neki is igen szépséges. :)

Initio Parfums Absolute Aphrodisiac

Initio Parfums Absolute Aphrodisiac
2016. október 10.

2016.10.10. Jövök frissíteni. :)
Ma, ebben a csípős hidegben ismét őt fújtam fel. Most eltűnt az a különleges bourbon vanília illat, semmi erkölcsrendészet meg hasonló huncutság, csak egy egyszerű Nestle kakaó illat. Így elcsomagolom nyárra, úgy látszik, hogy rajtam akkor működik a legjobban. Ezért levonok most egy csillagocskát.

2016.07.09.
Első Nerolis látogatásom alkalmával szerelmes lettem. Annyira, hogy újból visszamentem még egy mintácskáért. Mikor papírcsíkon megillatoltam már tudtam, hogy végem. Volt időm tesztelgetni és teljesen beleitta magát az életembe, az agyamba és mindenbe. Azt hiszem függő lettem. :)
No, de a parfümről. Kifújásra mintha euforiába kerültem volna, minden érezhető, ami benne van, az összes illatjegy, de főleg a vanília, ilyen erős, bourbonos vaníliát még nem éreztem, ekkor már tudtam, hogy nekem kell. Sokáig is tart ez az állapot a bőrömön, pár óra után kezd puha bőrös vaníliába módosulni, de az alapillatok még jelen vannak, csak nem olyan intenzíven. Tartóssága rajtam a maximum, még fürdés után is érzem néha, vagy csak nem csutakolom le magam rendesen. :D Az érzés? Felemelő, pszichésen még átváltoztat valami kemény csajszivá, aki azt kap meg, akit illetve amit akar.
Olyan, mintha áthuncutkodtad volna a kiszemelteddel az egész éjszakát. Teljesen egyetértek a leírással, vágykeltő, így a héten mikor találkozóm volt az ellenkező nem egyik tagjával, nem mertem befújni magam, nehogy jöjjenek az erkölcsrendészek a kávézóba :D
Unisex illat, bár szerintem inkább női, de ízlések és pofonok :) A 90 ml-t használhatom pár évig :)

Később ráfújtam a Magnetic Blend 7. azaz a mosúszt, de rajtam gumi szaga lett, úgyhogy maradok csak az Aphrodisiacnál.

1 ÖSSZETEVŐ

Poloxamer 331 eu EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott