summer15

Regisztráció dátuma: 2014. április 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. április 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Refan Shea és Kakaó Testvaj

Refan Shea és Kakaó Testvaj
2019. május 22.

Ajándékban kaptam a vízi liliomos verzióját. Sajnos azóta már nem gyártják. Pedig az az illat.... :O :O Nem csak, hogy isteni, de órákig is érezni. Mások is folyton dicsérték. Kellemesen ápolt, húzódás nélkül. Ami számomra nagyon erős, az az ára. Elvileg parabénmentes, de 2600 Ft egy testvajért, kicsit erős...

Alverde Bio Verbéna és Bio Grapefruit Tusfürdő

Alverde Bio Verbéna és Bio Grapefruit Tusfürdő
2019. május 22.

Ajándék volt, így elhasználtam. Bár tisztít és szépek az összetevői, de az illata miatt nem újravevős.

Ennél sokkal jobb a márka citrusos verziója!

Deja Vu Világ Henna Por

Deja Vu Világ Henna Por
2019. május 22.

Nagyon meg vagyok elégedve, mind a termékkel, mind a céggel! :D Nagyon röülök, hogy írtatok róla!Tényleg tök jó fejek voltak, mert nekem is küldtek kis ajándékokat. Mi lenne, ha ezt a marketing fogást, más cégek is alkalmaznák?? :)

A termék: Nekem is az első hennázásom volt, mert bár a húszas éveimben járok, sajna már van pár ősz hajszálam (nem 5 szál...:) és nagyon zavartak, de nagyon nem akartam tönkre tenni a hajm valami vegyi méreggel. Használat és rendelés előtt elég sok fórumot végig lapoztam és a termékeknél is hezitáltam. Kicsit féltem, hogy mivel ez nem a legdrágább, nem lesz olyan jó. De erről szó sincs!
Próbatincseket is csináltam, mivel hajvágás után estem neki. :) Nekem alapból sötétbarna a hajam , a tincsek végei világosabbak. Ugyan ennek a márkának az indigójával kevertem és imádom az eredményt!!! :) Vöröses-barnás lett és az ősz hajszálak pedig rézvörösek vagy vmi olyasmi...szerintem nem ütnek el, sőt melír hatást keltenek. A vörösebb szín főleg, napfény hatására látszott eleinte, így még egyszer neki estem, de minimális indigót akkor is használtam. Valóban, a 3 napra éri el a végleges színét, azt viszont még nem tudom, hogy mennyi idő alatt nő le. De mivel tényleg szereti a hajam és puhább lett, azt se bánom, ha havonta utána kell festenem a tövénél. :)

Én zacsival dunsztolva aludtam, de a szag reggel felébresztett. Na igen, van egy bukéja, de a henna már csak ilyen! :)

Mindenkinek jó kísérletezgetést és inkább ezt vegyétek, mint az előre kikevert színeket! :) Amúgy én vízzel, meg illóolajjal, meg kis kávéval kikeverve egy használat során negyed zacsi hennát és annál kicsivel kevesebb indigót használtam el. Végül, de nem utolsó sorban, félhosszú hajjal és festés-szűzként gondoltam, segítség kell a felkenésként. Nem igaz! :D Kb úgy fel tudtam kenni, mint egy kevésbé folyós sampont és figyeltem rá, hogy hátul is jól befedje.

Update: 2 év telt el, de így is 5-6 hetente hennázok. Áttértem egyszerű henna porokra, amiket személyesen szállítási költség nélkül áttudok venni Bpen. Ma már csak a hennát használom, indigó nélkül. A sötét hajat nem teszik rikító vörössé, hanem csak élettel telibbé. Sokan megdicsérik a hajszínem ! Imádom, amikor a festés után vagyok első héttel és a hajam tapintása és színe is varázslatos! Bár anno egy fodrász le akart beszélni, mert, hogy nem képes fedni., de ez nem igaz!

Számomra a henna 6*! Mindenkinek ajánlom! :) :)