SunnySide

Regisztráció dátuma: 2017. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence Eyeliner Pen Waterproof

Essence Eyeliner Pen Waterproof
2020. február 9.

Pénzkidobás. Miután hazaértem azonnal ki akartam próbálni. A cicavonalat egész jól elkezdtem meghúzni, gondoltam is hogy egész könnyű vele dolgozni aztán mintha kifogyott volna. Próbáltam kézen pár vonalat húzni, húzott is párat aztán már ott sem működött. Pigmentáltsága rossz. Gondoltam hogy biztos rossz terméket fogtam ki, de olvasva a többi véleményt, kétlem. Nem ajánlom senkinek. Többet semmit nem veszek anélkül hogy előtte leellenőrizném krémmánián. Ha 300 ft lett volna talán adok neki 2 csillagot, de azt is csak jófejségből.

Naturals by Watson Macadamia Hajbalzsam

Naturals by Watson Macadamia Hajbalzsam
2019. november 23.

Eddig háromszor/négyszer mostam vele hajat. Régebben két naponta mostam hajat,később ebből 4 lett. Mikor erre átálltam a harmadik napon mosom a hajam, Ez csak az átállás elején volt, az utóbbi mosásnál már a négy napot is kibírta, ugyanúgy ahogy előtte. Fenékig érő hajam van, egészséges állapotú, a sampontól ezért nem is voltak túl nagy elvárásaim. Nekem az illata tetszik, tartós is, ami viszont a legjobb az a pumpás kiszerelés. Nagyon jól néz ki a csomagolása is, bár ez nyilván vásárlásnál nem mérvadó, de szeretek a fürdőszobában ránézni. Legközelebb meglehet, hogy mást veszek, esetleg ebből gy másik illatot. Tetszik, hogy viszonylag természetes összetevőkből áll. A terméket magát nem nevezném csodaszernek, de mivel a kiszerelés, az ára és a csomagolás praktikussága meggyőzött, ezért megadom neki az 5 csillagot. Az biztos, hogy fenékig érő hajra is sokáig ki fog tartani 3-4 naponkénti hajmosás mellett.

Alpa Amica Száraz Sampon

Alpa Amica Száraz Sampon
2019. augusztus 13.

Őszintén ezelőtt csak 2 alkalommal vásároltam szárazsampont, a legolcsóbb Baleáshoz volt szerencsém, elégedett voltam vele, de nagyon hamar elfogyott hiszen fújós volt. Ezt a terméket utazásom közben szükségből vettem meg, de azóta is rendszeresen használom. Sokáig kibír, a 2-3 napos hajmosásomat ki lehet tolni vele heti 1-re. Az illata az, ami eleinte nem tetszett, de kifésülés után egyáltalán nem intenzív. Utazáshoz is tökéletesen megfelel a mérete és mivel nem fújós kiszerelés, így a természetet is jobban kímélem vele. Ár tekintetében sem találkoztam még jobbal, főleg hogy ilyen sokáig kitart. Az egyetlen problémám, hogy nem tudom MO-n kapható-e, mindenesetre, ha Szlovákiába megyek legközelebb mindenképpen veszek. Számomra csodaszer, hiszen az extra hosszú hajamat nem csak frissé varázsolja de olyan tartást és formát is kölcsönöz neki, amit máshogy eddig nem nagyon vagy nem tartós ideig tudtam elérni más termékkel.