SunnySide

Regisztráció dátuma: 2017. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alpa Amica Száraz Sampon

Alpa Amica Száraz Sampon
2019. augusztus 13.

Őszintén ezelőtt csak 2 alkalommal vásároltam szárazsampont, a legolcsóbb Baleáshoz volt szerencsém, elégedett voltam vele, de nagyon hamar elfogyott hiszen fújós volt. Ezt a terméket utazásom közben szükségből vettem meg, de azóta is rendszeresen használom. Sokáig kibír, a 2-3 napos hajmosásomat ki lehet tolni vele heti 1-re. Az illata az, ami eleinte nem tetszett, de kifésülés után egyáltalán nem intenzív. Utazáshoz is tökéletesen megfelel a mérete és mivel nem fújós kiszerelés, így a természetet is jobban kímélem vele. Ár tekintetében sem találkoztam még jobbal, főleg hogy ilyen sokáig kitart. Az egyetlen problémám, hogy nem tudom MO-n kapható-e, mindenesetre, ha Szlovákiába megyek legközelebb mindenképpen veszek. Számomra csodaszer, hiszen az extra hosszú hajamat nem csak frissé varázsolja de olyan tartást és formát is kölcsönöz neki, amit máshogy eddig nem nagyon vagy nem tartós ideig tudtam elérni más termékkel.

p2 Volume Gloss Körömlakk

p2 Volume Gloss Körömlakk
2019. augusztus 8.

060-as happy bride árnyalatot vettem meg, mert az üvegcsében és a boltban is barackos árnyalata volt, azonban a termék maga egy igazi neon/rikítós rózsaszín, ami amúgy jól néz ki, de hozzám és a személyiségemhez egyáltalán nem illik. Adtam neki 2 esélyt is, mert nagyon tartós. Ezelőtt kb. 2-3 napig voltak vállalhatóak a körmeim a mindennapos mosogatás és takarítás mellett, ezzel viszont akár 4-5 napot is kibír. Nagyon sajnáltam, hogy ennyire melléfogtam, de tuti újraprobálkozom majd, mert a P2 Nude Benefit körömlakk is hasonlóan tartós. Remélem a többi szín valóban úgy néz ki, ahogy az üvegcsében, de mindenesetre oda kell figyelni, meg kell vizsgálni természetes fénynél is.

p2 Nude Benefit Körömlakk

p2 Nude Benefit Körömlakk
2019. augusztus 8.

04-es Picnic with Adam árnyalatot vettem meg. Nem szeretem a rózsaszín színt, inkább az ilyen nudeosabb barackosabb árnyalatait, de azokat nagyon. Ezzel a színnel tökéletesen elégedett vagyok, úgy néz ki mint az üvegcsében. A csíkozodás mentességben nem vagyok biztos, ugyanis legelőször nagyon vékony rétegben akartam felvinni mert nem tudtam milyen gyorsan szárad, és akkor bizony rettenetesen csíkos lett, de a második réteg teljesen korrigálta. Egyébként gyorsan szárad és azt vettem észre, hogy ha vastagabb réteget viszek fel akkor sokkal szebb a végeredmény. Egyébként a tartósságával is elégedett vagyok. 2 rétegben viszem fel mindig, fedőlakk nélkül és egész napos mosogatás után is jól bírja. Nálam általában 4-5 napig vállalható, de ha nincs annyira igénybe véve akkor a 7 nap sem okoz gondot. Csodaszernek nem nevezném, pont a foltozódás/csíkozodás miatt. De valószínűleg még kipróbálok majd más árnyalatot is.