sünönc

Regisztráció dátuma: 2013. január 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. január 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Al Haramain Mystique Femme

Al Haramain Mystique Femme
2016. december 29.

Ez nem egy "ránézni sem érdemes" illat! Ellenkezőleg, erős, fűszeres, mégis lágy, gyümölcsös, virágos. Tartósságban veri a nagy divatmárkák illatait,meglepett, pedig láttam, hogy edp. Tavaszi, esetleg nyári parfümnek is beillik, ha van, aki szereti a fűszeresebb gyümölcsös illatokat :)

Suddenly Madame Glamour

Suddenly Madame Glamour
2016. december 29.

Sokszor mentem el mellette úgy, hogy rá se hederítettem. Hiba volt. Ismerem Coco mademoiselljét, újravevős alap darab. Hát kipróbáltam, bal kezemen suddenly,jobbon C.M. Hasonlítanak tényleg, de chanel kisasszony finomabb, lágyabb, púderesebb már a kezdetektől. Suddenly orrba vág, később szelídül, de karcosabb, narancsosabb. Az árához képest azért mégis úgy gondolom hogy nagyon jó, tartós is, egy pancsizósabb kisasszony a mindennapokra :)

Bvlgari Jasmin Noir EDP

Bvlgari Jasmin Noir EDP
2016. december 29.

Karácsonyi ajándék volt. Hát mit mondjak, nagyon beletrafáltak. Ez tényleg A Parfüm számomra, nagyon illik hozzám. Egyszerű és különleges, édes, de nem cukorfelhő, ez csupán a jázmin illata, amelyet én nagyon szeretek. Kifújáskor erősebb,fűszeresebb,de nem kell sokat várni vele és szelídül. Elegáns nagyon,ahogy előttem is írták, bárki nem fújhatja magára és pláne nem bármilyen alkalomra. Szerelem :) Tartós.