Sunshinegirl

Regisztráció dátuma: 2020. január 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2020. január 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

Palette Instant Color Hajszínező

Palette Instant Color Hajszínező
2021. február 13.

0-ás fagyos szőke árnyalatot vettem meg, két csomaggal is. Hamvas közép/inkább sötétebb szőke a hajam, eredetileg a pure color 8.1 színezőt akartam megvenni hogy kicsit frissítsek a színén(de nem volt szval maradt ez)
Először is, egyenletesen felvinni lehetetlen, ahhoz hogy mindenhol egyformán befogja kellett volna vagy 5 csomag. A hajam hátközépig ér, és nem is kimondottan dús. A hosszára már balzsammal kevertem, ígyis alig jutott mindenhova. A felviteltől számítva(ami volt vagy fél óra) 10 percig hagytam hatni.
Háátt. Az eredménytől nem vagyok elszállva, egy bármilyen hamvasító samponnal elértem volna ezt, addig is tartott. Mégcsak nem is teljesen egyenletes, néhol szürkés-természetellenes árnyalat lett(képzelem, egy világos szőke hajat milyen "szépen" fogna be)
Szóval nem vagyok megelégedve, az az 1000 forint is kidobott pénz,máskor veszek belőle egy hamvasító sampont. Annyi hogy legalább nem ártott a hajamnak, és nem is néz ki vállalhatatlanul.

Bvlgari Petits et Mamans EDT

Bvlgari Petits et Mamans EDT
2020. december 24.

Életem első parfümje volt❤
Nagyon finom, lágy púderes babaillata van, de mégis nőies és friss
Azóta se találtam ennél jobb illatot,imádom
Sajnos szinte semennyire nem tartós, negyed múlva már csak akkor érezni,ha valaki közvetlenül a bőrömet szagolja meg😅 hajon,ruhán viszont még másnap is érezni. Olyan mintha inkább a saját illatom lenne, nem parfüm
De nekem így is nagyon tetszik, úgy használom,hogy több helyre is fújom magamra, aztán alkalomhoz illően egy erősebb parfümből is fújok,de szigorúan csak egy picit a ruhámra/nyakamra, de van,hogy csak őt használom magában. Szerintem ez a signature illatom

Nature Box Sárgabarack Hajfény Spray

Nature Box Sárgabarack Hajfény Spray
2020. október 28.

Up: 4 hónapja megvan,és azóta is nagyon tetszik. Mosás után ha nedves hajra fújom,nagyon szép hullámos,fényes lesz a hajam tőle. Mosások között is el tudok oszlatni egy nagyon keveset a hajvégeken,nem ragasztja össze és szépen ápolja.
Most vettem, a teszkóban le volt árazva 800 forintra. Imádom a barackot,ennek meg valami isteni illata van😀
Ki is próbáltam,és egyenlőre a legjobb hajspray amit használtam. Már régóta kerestem valamit amit bármikor fújkálhatok a hajamra két mosás között. Ez nagyon tetszik,puhább és nagyon finom illatú lett a hajam.