Surin

Regisztráció dátuma: 2015. november 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. november 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Volume Stylist 18h Curl & Hold Szempillaspirál

Essence Volume Stylist 18h Curl & Hold Szempillaspirál
2017. március 29.

Először is le kell szögeznem, hogy egyáltalán nem volt szándékos ennek a spirálnak a megvétele. Elfogyott a MAxFactor spirálom, amit már régóta használok, de az utóbbi időben úgy éreztem, hogy már nem az igazi számomra. Kellett egy spirál, ezért erre az Essencere jutott a választásom, amiből a boltban az utolsót hoztam el. Gondoltam kipróbálom, hiszen ennyi pénzért egyszeri próbát megér. Bizony nagyon is, hogy megéri!!!
A keféje érdekes, nagyon sok festéket szed fel, de nekem a MaxFactorral is volt ilyen problémám, amit kiküszöböltem ebben az esetben is. Nagyon tartós, gyönyörű feketék lesznek a szempillák, de ami még fontosabb, hogy nem hullik! Nálam ez szempont volt, hiszen anno nekem az Yves Rocher szempillaspirálja is hullott, ami nagyon idegesítő.
Ez a spirál tehát szerintem teljes mértékben megéri az árát, természetes hatást kelt, hosszan tart, szép fekete és nem hullik le, akár 10+ óra után sem.

Catrice Prime And Fine Smink Átalakító Cseppek - Világosító

Catrice Prime And Fine Smink Átalakító Cseppek - Világosító
2017. február 16.

Par napja vettem a Mullerben. Mar hetek ota nagyon vartam, hogy megjelenjen, mert sajnos sikerult a mostani alapozombol sotetebbet vasarolni, igy ugy gondoltam, hogy ez tokeletes lehetoseg arra, hogy kiprobaljam, milyen egy vilagosito.
Vilagos, sargas tonusu a termek.
Hasznalat: Osszekeverem az alapozommal es mar egybol szepen latszik, hogy kivilagosodik. Amire nagyon figyelni kell azaz, hogy tobb csepp kell ahhoz, hogy "hasson" es borzasztoan gyorsan meg is szarad! Ahogy felkenem az osszekevert alapozomat az arcomra egybol egyengetem is el, mert szinte azonnal szarad.
Tartosnak tunt ez alatt a 2-3 proba alatt es ami nagyon tetszik azaz, hogy nem rontja el egyaltalan az alapozom alapveto hatasat, tehat attol nem kell tartani, hogy tonkretenne azt, mert csak javitani tud rajta.
Egy probat mindenkeppen meger, foleg, hogy penztarcabarat aron lehet kapni. Biztos, hogy sok mindenkinek az alapozo szinenek a problematikajat megoldja.

Ilcsi 7 Gyógyfüves Pakolás

Ilcsi 7 Gyógyfüves Pakolás
2017. január 20.

Nem szoktam ilyen jellegû maszkokat venni, illetve használni, de ezzel kivételt tettem, mert felkeltette az érdeklôdésemet. Akárhányszor felteszem, mindig jön valaki a családból, hogy mennyire kellemes és nyugtató az illata és szagolgatják a maszkot rajtam :D
Nincs problémás bôröm, de így is azt érzem a használata után, hogy ez hiányzott a bôrömnek. Hetente 1-2 alkalommal használnom. Elsô alkalommal fura volt, mert nem tudtam, hogy hogyan mossam le, de aztán rájöttem, hogy meleg nedves kendôvel a legcélszerûbb számomra.