SweetCaroline

Regisztráció dátuma: 2018. december 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. december 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Dora Natura 13 Gyógynövényes Natúr Bőrbalzsam

Dora Natura 13 Gyógynövényes Natúr Bőrbalzsam
2021. június 30.

Megvettem, mert ódákat zengtek róla és mert a 13-as hajápoló szérum nagyon bevált, de ez hatalmas csalódás lett. Konkrétan annyit sem tud, mint egy olcsó drogériás testápoló :(
Egyáltalán nem hidratálta a bőrömet, a lányom ekcémájával se tudott mit kezdeni, szóval számomra pénzkidobás volt.

Balea Krémdezodor Nátronnal, Málna- és Magnóliaillattal

Balea Krémdezodor Nátronnal, Málna- és Magnóliaillattal
2021. június 16.

1 tégely elhasználása után határozottan mondhatom, hogy ez eddig a legjobb alumentes dezodorom :)

Nálam simán kitárt egész nap 30°C-os melegben, edzés mellett is. Nyilván megizzadok, de egyáltalán nem leszek büdös. Általában simán bírja egész nap, talán 1-2x volt, hogy újra kellett kenni délután.

Nu Skin Sunright Insta Glow Tinted Self-Tanning Gel

Nu Skin Sunright Insta Glow Tinted Self-Tanning Gel
2020. április 14.

Ajándékba kaptam, szerencsére nem én vettem magamnak.
Az árát egész biztosan nem éri meg.
Közepesen könnyű eloszlatni. A színezettségének köszönhetően viszont jól lehet látni mennyire sikerült egyenletesen felkenni.
Számomra nagyon erős, büdös önbarnító szaga van, ami egy tusolás után sem tűnik el teljesen.
Sokat kell belőle felkenni (talán 5-6 alkalomra lehet elég)
A színe nem rossz, bár van egy enyhén sárgás beütése. Valamiért az arcomat sokkal jobban megfogta, mint bárhol máshol és így a felkenés utáni első napon eléggé feltűnő volt, de 2-3 arcmosás megoldotta ezt a problémát.
Egy sima drogériás önbarnító is tud ennyit.