Sweetwiwien

Regisztráció dátuma: 2015. október 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. október 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Kell a púder! Blender

Kell a púder! Blender
2017. január 24.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Korábban egy Ali Expressről rendelt másolatom volt. Nagyon rosszat fogtam ki, az durva volt és kemény, a kukában landolt. Ez a blender nagyon jó puha, könnyedén lehet vele dolgozni. Az alapozót szépen egységesen fel lehet vele vinni. A korrektorhoz is ideális. Decemberben vettem meg, még mindig jó állapotban van. A tisztítását én szappannal végeztem, az valóban körülményes. Az előttem véleményező ötlete, a sebbenzin most felkeltette az érdeklődésem, ki fogom próbálni, és én is elmondom a véleményem. Szóval, összegezve szívből ajánlom mindenkinek a Kell a púder termékeket. Ár-érték arányban szerintem abszolút megéri. Az eredeti blendert még nem próbáltam, de nem is tervezem, hiszen ez teljesen megfelelő számomra.

Oriflame Swedish Spa Testradír

Oriflame Swedish Spa Testradír
2015. december 3.

Szeretem, beváltotta a hozzá fűzött reményeimet. Igaz, hagy maga után egy kellemetlen olajos érzetet a bőrön, ami viszont nem annyira szimpatikus. Az illata néha nekem egy kicsit túl erős.

Oriflame Love Potion EDP

Oriflame Love Potion EDP
2015. december 3.

Kellemes fűszeres illatú, viszonylag tartós is. Az egyik kedvenc parfümöm, ár-érték arányban szerintem kiváló.