Syd

Regisztráció dátuma: 2014. május 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. május 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Solanie Mélytisztító Arcradír

Solanie Mélytisztító Arcradír
2014. május 14.

A limapin mélytisztító krémmel együtt vettem meg. Jó arcradír, nem irritál, és nagyon sima, puha lesz tőle a bőröm, de azért nem csodaszer. Édeskés illata van. 10-15 percig szoktam az arcomon hagyni, aztán körkörös mozdulatokkal lemosom, ezután teszem fel a mélytisztítót, majd a legvégén az antirosaceát. Összességében szebb a bőröm tőlük, de a pattanásaim mégsem tűnnek el teljesen, csak csökkent a számuk. Kb. 2 hónapja használom a három krémet együtt, szóval csodát azért ne várjunk. Kíméletesek, talán túlságosan is.

Solanie Lipamin Mélytisztító Krém

Solanie Lipamin Mélytisztító Krém
2014. május 14.

Internetről rendeltem meg, bár elvileg csak kozmetikus adhatja, mint pl. az Ilcsit, de a Solanie azért sok helyen elérhető. A bőröm érzékeny, tisztítás után rögtön kivörösödik, még a Bioderma rózsaszín micellás lemosójától is, szóval ritkán végzek "mélytisztítást", mert kikészül a bőröm. De ez a krém szuper rá! Zuhany, hajmosás közben felpuhul a bőröm, utána arcradír, majd ez a krém. Legalább 15 percig rajta kell hagyni, de én fél óráig szoktam. Utána nyomkodok, ha muszáj (nem bírom ki), és nyugtató krémet teszek rá (Solanie antirosacea). Komolyan mondom, olyan, mintha kozmetikusnál jártam volna. Nem szárít, nem zsírosít, nem irritál, viszont kiválóan tisztít! Nagyon jó!!!

Garnier Mineral Action Control 48H Non Stop Deo Stift

Garnier Mineral Action Control 48H Non Stop Deo Stift
2014. május 14.

Én is nagyon szeretem, mert ez legalább tényleg használ, még a nagy nyári melegekben is. Ja, és nem csíkozza be a sötét ruháimat, ezért plussz pont jár. Az illatát ugyan nem szeretem, de mivel eddig nem találtam ennél jobbat, ezért 5*.