Syncron89

Regisztráció dátuma: 2024. január 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2024. január 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Arcápoló Krém SPF30

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Arcápoló Krém SPF30
2024. április 10.

Ekkorát még nem csalódtam a márka termékében. Teljes pénzkidobás volt, de tényleg, egyszerűen használhatatlan számomra. Kukacosodik, lepereg, ha kenek alá valamit, ha nem. Most úgy tudom kb. elhasználni, hogy amíg elmegyek futni, csak ezt felteszem, és mikor hazaérek tussolok és mosom is le. Mondjuk mire hazaérek kb. fele le is jön. Én nem értem ezt a terméket. Mit rontok el?

Revox Daily Sun Shield SPF50 Fényvédő

Revox Daily Sun Shield SPF50 Fényvédő
2024. április 9.

Többszöri újra vevős. Én nagyon szeretem, jó az állaga, kompatibilis a rutinomban levő szérumokkal és végre már be lehet rendesen szerezni, mert volt idő, mikor állandóan ki volt fosztva a boltokban. Egy negatívum, de nem húzok le pontot, hogy nagyon gyorsan elfogy, célszerűbb lenne egy nagyobb kiszerelés.

Helia-D Hydramax SPF50+Fényvédő Arckrém

Helia-D Hydramax SPF50+Fényvédő Arckrém
2024. március 1.

Update: Jöttem lepontozni. Olyan szinten nem kompatibilis a rutinomban levő szérumokkal és annyira kukacosodik, hogy az arcomon így nem fogom tudni elhasználni. Kár, mert szerettem volna szeretni, már csak az ára miatt is.

Nagyon kellemes az illata, nekem kifejezetten tetszik. Az ára is szuper és szépen teszi a dolgát. Újra fogom venni, mert nagyon megéri.