synerella987

Regisztráció dátuma: 2015. november 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. november 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Babor Skin Protect Cream

Babor Skin Protect Cream
2019. január 5.
(!)

Novemberben, amikor téli hidratáló krémek után kutattam az egyébként tág pórusú, kombinált bőrömre, tesztelésre érkezett hozzám ez az elegáns, ízléses megjelenésű üvegtégelybe csomagolt Babor krém. Épp jókor! - gondoltam. Azonban kicsit tartottam a "gazdag arckrém" megnevezéstől, mert eddig a túl nehéz, zsírosabb állagú krémek még több pattanást okoztak. Viszont a használat óta a következőket tudom elmondani erről a termékről: kellemes, visszafogott illatú, gyorsan felszívódik, nem hagy ragacsos nyomot sem, nem okoz több pattanást, és a száraz részeket nagyon szépen hidratálja. Tökéletes nappali és/vagy éjszakai krém a hideg hónapokra, mindenképp megéri az árát. :) 5*

Rexona Maximum Protection Stress Control Izzadásgátló Krémdezodo

Rexona Maximum Protection Stress Control Izzadásgátló Krémdezodo
2018. október 22.

Update (illetve egy kis kiegészítés): Kb. 4 hónap elteltével a zöld csomagolású "Stress Control" után a szürkét választottam (Active Shield). A kettőt összehasonlítva továbbra is a Stress Control a nyerő, a másik sajnos foltot hagy a ruhákon...

Azt tapasztaltam, hogy a már jól bevált dezodorok (hagyományosak vagy esetleg natúr deok) idővel feladják a szolgálatot, kevésbé lesznek hatékonyak, ami miatt folyamatosan cserélgetni kell azokat. Legalábbis nálam. Akciósan jutottam a termékhez, gondoltam, legyen ez a következő!
Finom illata és kellemes, krémes állaga van, jól teljesít egy-egy hosszú nap folyamán. Picit talán gátolja az izzadást is egy darabig, de extrém helyzetekkel azért nem birkózik meg.
Utóbbi miatt -1 csillag, azonban kipróbálásra mindenképp ajánlom, aki kevésbé izzadós, annak szerintem nem fog csalódást okozni. :)

Alverde Családi Sampon Bio Mályva és Bio Szeder Kivonattal

Alverde Családi Sampon Bio Mályva és Bio Szeder Kivonattal
2018. február 18.

Nagyon finom illatú. A hajamat sajnos kétnaponta kell mosni, hamar zsírosodik a hajtő (ez ellen még nem találtam meg a megfelelő csodaszert), de legalább az eddigi általam használt termékekhez viszonyítva szebb összetevőjű sampon. :)