Sz. Csilla

Regisztráció dátuma: 2014. május 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. május 3.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Frakcionált CO2 Lézeres Hámlasztás

Frakcionált CO2 Lézeres Hámlasztás
2019. október 1.

Update2: Eltelt két év az elöző kezelésem óta és most újra megcsináltattam. Pigmentfoltokkal vokt most gondom, szépe elhalványította, mostmár alapozó nélkül is szép a bőröm. Drága, kicsit kellemetlen egy hétig, de szerintem néhány évente szükséges egy ilyen nagyobb hámlasztás.

Eltelt egy hónap amióta megcsináltattam a kezelést és mondhatom sokkal szebb vagyok. :) Az összkép üdébb, a pólusaim kisebbek, nem zsírosodik a bőröm. Az akne nyomok halványodtak, nem olyan mélyek így alapozóval teljesen elrejthetőek lettek. :) A szeplőket szinte teljesen eltüntette. Igaz az is, hogy folyamatosan fejti ki a szépítő hatását ahogy teljesen megújul a bőr. Kb egy hónap. Itt tartok most. Illetve hogy még a következő hónapokban lesz intenzívebb a kollgéntermelés, tejét rugalmasabbá, feszesebbé válik. Updatelek majd.

Update:
A kollagéntermelést azt én nem tudtam megállapítani. Sokkal szebb a bőröm, ezért nem fogom újra csináltatni. Helyette rendszeresen használok Aha és Bha savakat. Ezek nem drasztikusak, de így folyamatos a hámlasztás és nincsenek patik. :)
A kezelést egyeltalán nem bántam meg, a szemem pl volt egy heg kicsi korom óta, ami teljesen eltünt, tehát nekem egyértelmű, hogy mennyire megérte. Az arcomon oldalt vannak még pici pati nyomok, de szerintem Ahaval is lassan elmúlnak. Ha problémás lenne a bőröm vagy ráncos, akkor biztosan újra vállalnám.

Schwarzkopf Taft Casual Chic Air-Dry Hajhab

Schwarzkopf Taft Casual Chic Air-Dry Hajhab
2019. június 22.

Ez me miii??? Hajhabként nem funkcionál, nem ad tartást. Fura fehér porrá válik, ha jó sokat teszek, a kezem hófehér lett, tőle a hajszárító is, a hajkefém is teljesen...
Ha ez szárazsampon, akkor ezt hol jelzik rajta?

Moser Edition Pro 2100W Hajszárító

Moser Edition Pro 2100W Hajszárító
2019. június 13.

Nagyon szuper hajszárító!! Az elődei pár év alatt eljutottak a túlmelegedés problémájához, ami azt jelenti konkrétan, hogy nyáron melegben, vagy ha egymás után többen használtuk, akkor leállt. Ezzel ilyen gondok sose voltak, ugyanis fodrászoknak tervezték. kb 3 éve használom. Nagyon jó a szűkítője is és erős is.

Update: kb 7-8 évet bírt úgy ,hogy minden másnap-harmadnap használtam a hajamra. A szürőjét nem tisztogattam, ezért már sok lehetett benne a haj, ami miatt leégett. Ugyanilyet vettem újra, csak 2200Watt és ionos változatban.