Sz. Csilla

Regisztráció dátuma: 2014. május 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. május 3.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Matis Paris Réponse Teint Quicklift Radiance Anti-Aging Foundation

Matis Paris Réponse Teint Quicklift Radiance Anti-Aging Foundation

Update:
Beruháztam rá és el is használtam, nagyon sokáig elég volt. Imádtam! Hamar megszokta a bőröm és nem fényesedett utána már ki, hanem hidratált, szép volt. Újrarendelős :)

Egy mintát kaptam belőle, középső árnyalatot. Nagyon szép szín, bár picit sötét volt a sajátomon. Sajna nekem is kifényesedett. Így nem venném meg nagyban.

Schwarzkopf Bonacure Oil Miracle Rózsaolaj Pakolás Hajra és Fejbőrre

Schwarzkopf Bonacure Oil Miracle Rózsaolaj Pakolás Hajra és Fejbőrre
2021. október 14.

Nekem nem segít, dehidratált maradt a hajam. Az illata pedig borzasztó. Olyan régi módi öreganyám rózsavize...

Joico 4 Lépéses Hajújraépítő Kezelés

Joico 4 Lépéses Hajújraépítő Kezelés

Update:
Kiprobaltam harmadjára is, egyre rosszabb az eredmény. Nagyon szárította, kiszívta a színét és semmi, de semmi értelme nem volt. Így a csillagokat teljesen le kell vennem. Nagyon drága volt és inkább ártott.

Más hajszerkezet építő, simító vagy keratinos kezelésekhez képest számomra a legnagyobb előnye, hogy ettől nem hullik a hajam.
Amit nem tudok eldönteni, hogy hogy lehet, hogy először nagyon szép selymes és párataszító lett a hajam, mert annyira feltöltötte, hidratálta a kezelés. Pár év múlva, most, pedig a semmit sem csinált. Sőt a babahajaim még kunkoribbak lettek, tehát száradtak töle. Így most félúton a csillagok között tőlem 3ast kap. Talán kipróbálom még majd újra.
Nagyon kíváncsi vagyok a véleményeitekre. Nem tudom most mi lehetett a hiba, talán változott az összetétele?

1 ÖSSZETEVŐ