Best of Beauty 2019

sz.maura

Regisztráció dátuma: 2013. január 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. január 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Tonino Lamborghini Prestigo

Tonino Lamborghini Prestigo
2013. december 10.

Paco Rabanne One Million parfumjere erosen emlekezteto, toredekarban. "Locsoloknak" idealis, az olyanoknak, akiknek barmit vesz az ember sulyos tizezrekert, ugyis egy het alatt szetfujkalja.

Henna Braun Barna

Henna Braun Barna
2013. december 10.

Megvettem, felkentem, elajulva nem vagyok tole.
Mint sorstarsamat, engem is letaglozott a libafos jellege, a szaga meg meg egy hetig kisertett. Eleinte tul hignak talaltam, az nehezitette a kenceficet, majd tul suru lett es darabos -nem tul felhasznalobarat.

Jo pontot kell adjak neki, mert az eredmeny szep lett, a hajam szerette, egeszsegesnek tunt szep fennyel, az osz hajszalakat pont ugy fogta be egy arnyalatnyi kulonbseggel, ahogy azt elvartam.

De nem tudom raszanni magam a procedura ismetesere, megprobalok valami elore kikevert, kremesebb allagu natur festeket szerezni, mert ez nem homogen szaraz darabos volt, hanem olyan, amit hiaba kevergetek, a szemcses jellege nem szunik meg, igy nem is gondolom azt, hogy vegul sikerult mindenhova eloszlatnom.

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2013. március 31.

Hat egy nappal festes utan...
35 percig maradt fennt. sotetebb lett mint szerettem volna, es eleg sokat szaritott ugy erzem az amugy se tokeletesen egeszseges hajamon. Varok par napot, aztan update. :) Nem vagyok szazszazalekra megelegedve vele.