Sz_Réka

Regisztráció dátuma: 2014. november 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. november 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Arctisztító Gél C-Vitaminnal, Minden Bőrtípusra

Balea Arctisztító Gél C-Vitaminnal, Minden Bőrtípusra
2021. február 9.

Imádom a Balea arctisztítóit, de ez nem egy nagy ersztés. Először a gyümölcssavas változatát használtam sokáig de eltűnt a polcokról. Váltottam az rózsaszín agyagos tisztítóra, azt is szerettem erre az sem kapható már. Több próbálkozás után ennél kötöttem ki de a nyomába sem ér az elődeinek. Nem tisztít annyira viszont mintha szárítana egy picit. Az előttem szólóhoz hasonlóan én is ezt fogom használni, de csak azért mert nem találtam jobbat.

Neutrogena Skin Detox 2in1 Clarifying Clay Wash Mask

Neutrogena Skin Detox 2in1 Clarifying Clay Wash Mask
2021. február 9.

Mindennapi használatra szánta miután megszűnt a jól bevált lemosóm de rögtön az első használat után kiderült hogy arra sok lesz. Borzasztóan szárít, egy használat után hámlott tőle a homlokom. Pedig szeretem a frissítő hatását és jól is tisztít. Elteszem nyárra, hátha akkor jobban beválik zsírosabb bőrön. Egyelőre nem venném újra.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2021. február 9.

Magas fedésűnek nem mondanám mert a napfoltokat nem tűnteti el, de nem rossz. Óvatosan kell vele bánni mert könnyen maszhatása lehet. Az állaga jó, könnyen eldolgozható. Picit beleül a tág pórusokba. Nem mászik el, a nap végére nem fényesedik át. Egy picit mintha szárítana. Nem rossz, még szokjuk egymást.