Sz_Réka

Regisztráció dátuma: 2014. november 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. november 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Bourjois Always Fabulous 24Hrs Alapozó

Bourjois Always Fabulous 24Hrs Alapozó
2019. október 16.

Eddig a márka 123Perfect alapozóját használtam, de mivel sehol sem találtam ez került a kosárba. Meglepően jó a fedése, nap végére is a helyén marad csak picit kopik meg. Újravevős lesz.

Essence My Must Haves Ajak Púder

Essence My Must Haves Ajak Púder
2018. június 19.

A 02-es számú dare to go nude változatot vettem meg szemhéjra. Csak itthon vettem észre, hogy ez ajakpúder. Na annak pont nem használom, ellenben szemhéjpúderként nagyon bevált, a kedvenc színem.

Bourjois 123 Perfect Bőrtökéletesítő Alapozó

Bourjois 123 Perfect Bőrtökéletesítő Alapozó
2018. április 17.

Mivel Astor termékeket már nem lehet kapni sok olvasgatás után erre az alapozóra esett a választásom. A fedése és a színe jó, de valahogy többhetes használat után sem sikerül összebarátkoznunk.Az orromnál és az államon elég tágak a pórusaim és ez az alapozó szépen bele is ül illetve az orcámon lévő pihék tövében is nagyon szeret üldögélni. Próbáltam már aláhidratálás után primerrel és nélküle is de nem nagyon változtat a helyzeten. Sminkfixálóval lefújva valamelyest javult a végeredmény de nem az igazi. Ecset helyett beszerzek egy szivacsot utolsó esély gyanánt, hátha megoldódik a probléma. Szeretném ha működne, de egyelőre nem győzött meg.