szabo.szandra1993

Regisztráció dátuma: 2013. július 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oréal Volumissime Carbon Black Szempillaspirál

L'Oréal Volumissime Carbon Black Szempillaspirál
2014. november 16.

Nagy L'Oréal szempillaspirál rajongó vagyok, de ez a termék nagy csalódás. Nagyon sokat vesz fel a spirál, de ezt egy zsepi segítségével megoldottam (igen, ez így nem túl gazdaságos de mit lehet tenni). Ami a nagy problémám ezzel a termékkel az az, hogy szépen felrakódik a szemhéjamra. Nem potyog hanem homogénen összeken, így pedig úgy nézek ki mint egy pandamaci. Szerencse, hogy 50%-os glamour kuponnal vettem, és így a lelkesedésem a L'Oréal spirálokkal szemben nem csökkent :)

Yves Rocher 2 az 1-ben Kéz- és Körömápoló Krém

Yves Rocher 2 az 1-ben Kéz- és Körömápoló Krém
2014. november 8.

Sokáig nem használtam kézkrémet, mivel nem bírom elviselni, ha zsíros a kezem, vagy valamilyen réteg van rajta. Pedig sajnos szükségem lenne rájuk, mivel nagyon hamar kiszárad a kezem. Sokan azt írtátok, hogy ez könnyen beszívódik, és mivel volt kuponom gondoltam egy próbát megér, legfeljebb elhasználom testápolónak. És végre egy kézkrém ami nem hagy zsíros érzetet, szinte azonnal beszívja a kezem, és így nem kell összezsíroznom mindent a kezemmel. Egy megváltás ez a krém. Engem az illata se zavar egyáltalán, de messziről nem lehet érezni csak ha az orrom közelében van a kezem. És higgyétek el vadászkutya szimatom van :)

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2014. november 8.

Szerintem ez a legjobb ajakápoló amit valaha is próbáltam. Simán kenterbe vágja a Labellókat is. Nagyon szeretem a bizsergető hatását és nagyon sokáig fennmarad.

up.: Már jó pár éve csak ezt használom. Régóta küzdök herpesszel, kiskorom óta sajnos. Mióta ezt használom nagyon nagyon ritkán jön elő. Egyszerűen imádom. Akik hasonló problémával küzdenek tudom ajánlani (megelőzés céljából is). Sokkal olcsóbb mintha herpeszkrémet kéne folyton venni, a kellemetlenségekről nem is beszélve. Próbáltam a tégelyes változatát is, és az egyáltalán nem jött be (az nem is nagyon higiénikus). Akit meg a csomagolása zavar, azt könnyen le lehet szedni róla, és csak az áttetsző műanyag marad meg a piros kupak.
Egy jótanács: én mindig a Müllerben veszem, mert míg a DM-ben és a Rossmann-ban egy ezres, addig a Müllerben hatszáz valamennyi + én mindig a Glamournapokos 20%-os végösszeges kuponnal veszek jópár darabot és raktározom otthon.

1 MÁRKA