szaboandii97

Regisztráció dátuma: 2017. november 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. november 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Tangle Teezer The Wet Detangler

Tangle Teezer The Wet Detangler
2020. szeptember 19.

Göndör hajam van, csak hajmosáskor vizesen fésülködök, hetente 1x ... sorstársak szerintem tudják milyen helyzet alakul ki a tarkónál :D nem túlzok szerintem, ha azt mondom csomoszor könnyek között fésültem ki a hajam, vagy kiabáltam mérgemben, hogy nem hiszem el, hogy nem bírom kibontani. Régóta nézegettem, de hat az ára na... meg ez a nagy influenszer hype meg nagyobb ellenérzést váltott ki belolem....aztán láttam a fodrászomnal, mondta hogy ő imádja, otthon is van neki. Ez győzött meg.
Hát gyerekek..... mint kés a vajban!!!! Komolyan mondom nem hittem el. Hiába a nagy csomó, persze dolgozni kell rajta, de nem visitok a fájdalomtól, hanem szépen, gyönyörűen kibontja ❤️ Imádom ❤️❤️

Zoeva Cocoa Blend Paletta

Zoeva Cocoa Blend Paletta
2019. május 2.

Fantasztikus minőség elérhető áron :) imádom ezt a palettát, nagyon jól pigmentalt színek és gyönyörűen eldolgozhato. Én karácsony előtt egy szettben jutottam hozza, volt melle egy duó highlighter paletta és egy matt ruzs, azok is hibátlanok :) A rendelés is nagyon egyszerű hiába németből jön, gyorsak és megbízhatóak. Rendeljetek bátran :)

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer
2019. május 2.

Imádom!! Szerintem nagyon szépen el dolgozható az arcon és szépen is mutat, lehet enyhén de erősen is felvinni. Nem kell beletunkolni az ecsetet! Sajnos már kétszer összetört de alkohollal megmentettem, ugyanolyan jó bár így sokkal jobban porzik ezért csak nagyon óvatosan erintsen bele mert nagyon sokat felvesz így. 4 csillagot kap, az ára miatt vonok le, mert hiába jó és sokáig elég azért mégiscsak drága.