szaboandii97

Regisztráció dátuma: 2017. november 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. november 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Zoeva Cocoa Blend Paletta

Zoeva Cocoa Blend Paletta
2019. május 2.

Fantasztikus minőség elérhető áron :) imádom ezt a palettát, nagyon jól pigmentalt színek és gyönyörűen eldolgozhato. Én karácsony előtt egy szettben jutottam hozza, volt melle egy duó highlighter paletta és egy matt ruzs, azok is hibátlanok :) A rendelés is nagyon egyszerű hiába németből jön, gyorsak és megbízhatóak. Rendeljetek bátran :)

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer
2019. május 2.

Imádom!! Szerintem nagyon szépen el dolgozható az arcon és szépen is mutat, lehet enyhén de erősen is felvinni. Nem kell beletunkolni az ecsetet! Sajnos már kétszer összetört de alkohollal megmentettem, ugyanolyan jó bár így sokkal jobban porzik ezért csak nagyon óvatosan erintsen bele mert nagyon sokat felvesz így. 4 csillagot kap, az ára miatt vonok le, mert hiába jó és sokáig elég azért mégiscsak drága.

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2017. november 9.

Nem rossz kis korrektor, az én bőröm színéhez pont jó az a színválaszték, ami itthon van. Viszont a legidegesítőbb problémám vele, hogy alig jön ki valami a szivacsos végén, valószínűleg kifogtam egy selejtes darabot, mert tudom hogy nem így kéne működnie... csak tekergetem, látom hogy marhagyorsan fogy belőle, de amikor felvinném alig jön ki valami. Másik negatívum még, hogy hajlamos ilyen száraz csomókban összeállni. Glamour-napi megérte megvenni, de teljes áron nem hiszem, hogy újraveszem, a catrices folyékony korrektror is tudja ugyanezt.