Szaboha

Regisztráció dátuma: 2016. november 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. november 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Dermedic Oilage Koncentrált Ránctalanító Szemkörnyékápoló Krém

Dermedic Oilage Koncentrált Ránctalanító Szemkörnyékápoló Krém
2020. szeptember 4.

A termékcsalád harmadik tagja, amit megvettem. Egy hónapja használom éjszakára, főleg a szemhéjamra és környékére lenne szükség az ígért ránctalanító hatására. Sima, illatmentes, jól kenhető, enyhe zsíros hatású krém. Eddig a hatásnak semmi látszatja. Egyelőre csak közepes.

Dermedic Melumin Foltok Elleni Koncentrált Éjszakai Krém

Dermedic Melumin Foltok Elleni Koncentrált Éjszakai Krém
2020. szeptember 4.

Nagy reményekkel telve nekifutottam ennek a termékcsaládnak, és ezt pigmenthalványító krémet is megvettem. Ellentétben a haj zsírosodását kordában tartó samponjával, aminek már a második héten volt látható hatása - ezt egy hónapja használom, de semmi változást nem látok... Illata nincs, könnyű kinyomni a kis flakonból és felvinni. Nekem zsíros érzetű marad a bőröm tőle. Kitartó vagyok, el fogom használni, de ha ennyi az egész, nem veszem többet. Egyelőre csak 3 csillag.

Helia-D Age Control Plus Sejtmegújító Szérum Argán Őssejt Kivonattal és Hyaluronsavval

2020. szeptember 4.

Az Age Controll Plus család éjszakai és nappali krémjeivel együtt rendeltem meg. A krémek sajnos nálam nem arattak sikert, bár Helia D termék-imádó vagyok. Ez a kis szérum viszont nagyon bejött.. Este is, reggel is használom, szeretem, hogy könnyű állagú, hamar elkenhető, és nekem gyorsan beissza a bőröm. Szép tónusú, láthatóan egészségesebb az arcom. Igaz, hogy az A-Pad és B-Bomb szérumok nálam a napi rutin részei, nem tudom, hogy mennyire befolyásolják, de mióta ezt is felkenem naponta, láthatóan egységesebb a bőrtónusom. Én megszerettem, ezután is venni fogom. Jó állag, jó ár, jó hatás. Nekem ez elég az öt csillaghoz.