Szaboha

Regisztráció dátuma: 2016. november 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. november 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Zelka Szappanmanufaktúra Aloe Vera Hűsítő Testápoló Gél

Zelka Szappanmanufaktúra Aloe Vera Hűsítő Testápoló Gél
2020. augusztus 2.

A családi kedvenc! Az öt éves unokám is "varázskrémnek" hívja, mert a szúnyogcsípés viszketésre neki is bejött, már magát keni vele, ha megcsípi a szúnyog. Szimpatikus flakonban, könnyen elkenhető világos zöld gél, ami nagyon kellemes illatú, nem ragacsos, és hűsítő, hidratáló hatása is van. Nálunk mindenki használja. Erősebb napsütéses napokon a zuhanyzás után felkenve megnyugtatja a bőrt. A Helia D webshopból rendelem a bőrápolóink nagy részét, "fun" vagyok, és ezt is onnan veszem. Jó áron, jó hatással, magyar termék. Nekem ez nagyon bevált!

Helia-D Lábizzadás Gátló Permet

Helia-D Lábizzadás Gátló Permet
2020. augusztus 2.

Nekem szerencsére sosem volt ilyen problémám, de a férjem egész napi zártcipő használatának "örömeit" az egész család szó szerint megérezte. Az itteni ajánlások miatt és a jó ár miatt úgy döntöttem, megveszem. A "tesztalany" eléggé kétkedve fogadta, hiszen a házi praktikák meg mindenféle eddig kipróbált sprayk nem jöttek be. Szerencsénk volt, pár napi használat és cipőbe fújás után végre nem egyből lábmosással kell kezdenie az estét itthon. Az aloe vera, zöld tea hatása és illata nálunk bejött. A cipős szekrényünk állandó polclakója lesz.

Geek & Gorgeous Calm Down

Geek & Gorgeous Calm Down
2020. augusztus 2.

A kíméletesség miatt választottam, de nekem túl "kíméletes". Erősebb a bőröm valószínűleg, ezért áttértem a felváltott Aha, Bha megoldásra. Semmi problémát nem okozott, de valahogy nekem nem hozott látható eredményt. A lányom viszont elkezdte használni. Szerencsére csak néha pattanásos a bőre, inkább apró mitesszerei vannak. Neki szépen tisztul tőle az arca. B-bomb használatával ez a termék neki nagyon bejött. Ennyi a különbség egy termék hatásánál két bőrtpus között. Meg fogom venni, ha elfogy a lányomnak.