Szabszi.

Regisztráció dátuma: 2014. január 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. január 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Isana Körömlakklemosó

Isana Körömlakklemosó
2014. április 2.

Nem szárítja a körmöm, nagy kiszerelés, kevés is elég belőle, könnyen leszedi a lakkot, az illata (már a körmömön) kifejezetten jó. ötös:))

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó
2014. március 18.

Tegnap vettem, így még csak egyszer használtam, ma. De muszáj leírnom, mennyire odavagyok érte! Könnyű volt eldolgozni, pici is elég volt belőle, gyönyörűen fed és tartós, nem kopik; nekem még egy tesi órát és egy táncpróbát is túlélt. A legvilágosabb árnyalatot vettem meg, ami reggel egy kicsit világosnak tűnt az én arcomon, de az egyel sötétebb meg már nagyon sötét lett volna; az én bőröm a kettő között van, de inkább húz a 103-as True Ivory árnyalat felé. Valamit még majd kitalálok. Ez persze nem a termék hibája, én nem vagyok megáldva normális bőrrel:D Visszatérve, korrektor se kellett, gyönyörűen elfedte a pattanásaimat és nem is kopott le estére, mire hazaértem. Tízest adnék, ha lehetne:))

Lovely Snow Dust Körömlakk

Lovely Snow Dust Körömlakk
2014. március 17.

Az ezüstöt szereztem be. Nagyon szeretem, mert 2 réteg, és tökéletes a fedés, illetve nagyon tartós. Úgy, hogy mind az öt körmöm ezüst, nem használom. Fehérre vagy halvány rózsaszínre festem a körmöm és a gyűrűsujjam az ezüst. Általában a fehérre és a rózsaszínre már rá fér az újra festés, az ezüst olyan, mintha frissen festettem volna. Ötös:)