szabyna11

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Naomi Campbell Cat Deluxe

Naomi Campbell Cat Deluxe
2018. április 14.

Rengeteg parfümöt kipróbáltam már a nagyon drágától az olcsóig, de ez az ami még középiskolás koromban egy teszter fújás után olyannyira megfogott, hogy nem ereszt a mai napig. Persze nem ezt használtam az évek során mindig :D mert elég "tesztelgetős" tipus vagyok úgyhogy imádok minden újat kipróbálni, de pár hónapja nagy akció volt a müllerbe igy vettem egy 30ml-es kiszerelést. Mikor magamra fújtam előjöttek a hozzá füződő érzelmeim és azóta vettem egy új dobozzal belőle. Minden kétséget kizárólag életem egyik illata.....nem mondom hogy sose fogok szünetet tartani a használatában, de biztos vagyok benne hogy ő az akihez mindig vissza fogok majd térni <3
Ja és ami a tartósságát illeti szerintem a viszonylag tartós kategóriába sorolható. Sokkal drágább parfümök sem képesek többre mint ez. És nem feltétlenül az a legfontosabb hogy már 10 kilométerről érezzük az ember illatát :D

Balea Med pH5,5 Hautneutral Shampoo

Balea Med pH5,5 Hautneutral Shampoo
2018. április 14.

A legjobb sampon amit valaha próbáltam. Pár hete vettem mután elfogyott a Dr. Konopka's samponom (ami sajna nem váltotta be a hozzá füzött reményeimet).
Ez viszont remekül tisztit és hidratálja a hajat. A fejem tetején lévő korpásodás is eltünt már szinte az első mosás után :)
Ár érték arányban a legeslegjobb!!

Dr. Konopka's Regeneráló Sampon

Dr. Konopka's Regeneráló Sampon
2018. április 14.

Hogy öszinte legyek elég vegyesek az érzelmeim ezzel a termékkel kapcsolatban.
Az árát kissé borsosnak találom, ahhoz képest mint amire ez a sampon képes.
Pár hónapja kerestem a DM-ben egy sampont ami reményeim szerint végre jó lett volna a hajamra.
Megláttam a natúrkozmetikumoknál a Dr. Konopka's samponokat és egy kissé beszippantott a mámor hogy húúú de jóóó végre még egy natúr sampon ami hátha jó lesz.....nos hát nem váltotta be sajnos a hozzá füzött reményeimet :(
A sampon állaga elég sürü kicsit zselésnek is mondanám igy én pl csak úgy tudtam használni, hogy előtte egy üres flakonban felhigitottam a diónyi mennyiséget vizzel, majd úgy öntöttem a hajamra és mostam meg vele.
Balzsam nem kötelező érvényü utána de nem árt ha valaki szereti a puhább hajat mosás után.
Nagyobb változást nem észleltem a teljes flakon elhasználása után sem. Nem tolta ki a hajmosások közötti időtartamot és a fejem tetejét kissé ki száritotta.
Nem tudom, hogy mindegyik tipusa a samponnak ilyen hatású- e, de szerintem nem fogom kiprópálni őket és ezt sem fogom újra venni.
Vannak ettől jobb samponok is sokkal kedvezőbb árral....