Szabyna1996

Regisztráció dátuma: 2019. július 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. július 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Lush Rose Jam Testpermet

Lush Rose Jam Testpermet
2019. július 7.

A top5 kedvenc illatomban tuti benne van! Egyik barátnőm vett egyszer Rose Jam tusfürdőt, az illatfelhő zuhanyzás után valami mennyei volt. Gondoltam utána nézek milyen termékek vannak ebben a kategóriában, és megláttam a permetet. Hmm... 200 ml, közel egy 10-es...hát-hát egy permetért? Elmentem a Lushba megnézni, hogy mennyire érné meg, tekintettel arra, hogy mégiscsak permet a neve és azok mindig ilyen nagyon vizes, enyhe illatú cuccok szoktak lenni. Próbafújás megtörtént. Hát...valóban baromi erős volt és tartós. Megvettem, és egyáltalán nem bántam meg. Tartósságában lekörözi a legtöbb EDP-t, az illata nagyon egyedi: rózsás, mély, egzotikus, ritkán futni bele. 1 max. 2 fújás bőven elég, több nem ajánlott, ekkora mennyiséggel is húzod a csíkot. 20+ tudom elképzelni, nem annyira munkába, inkább más szabadidős programokhoz vagy este.

Kifújás után én szoktam érezni egy kis citrusos valamit, de az hamar elillan. A Lush többi permete között ez a császárnő, a többi nem sikerült ennyire jól.

Giorgio Armani Armani Code EDP

Giorgio Armani Armani Code EDP
2019. július 7.

Jelenleg az én illatom, az engem legjobban kifejező parfümöm :) Amikor először kifújtam, olyan közepes volt. Eltelt pár perc és szerelembe estem vele. Tényleg úgy érzem, hogy tökéketesen illik hozzám. Ennyit a szubjektív részről.

Objektív: inkább mély és érett illat, nem öreges, de 20+ felett érdemes vele próbálkozni. A narancs ad neki egy különleges, friss édességet, a tömjén és a vanília árnyalja, mélyíti a kompozíciót.

Nem gyakorta fut össze az ember ezzel az illattal, de nem is szokatlan vagy meghökkentő . Én konszolidált mennyiségben ezt szoktam magamra fújni reggel és megyek dolgozni, este is lehet használni, akkor kicsit többet fújok magamra:) Tartóssága, intenzitása közepes: egy fél napig biztosan lehet érezni.

Mindenképpen ajánlom annak, aki szereti az édes, de nem túl "rózsaszín" illatokat, és aki szereti, ha az elegancia, az energia és a mélység egyesül egy parfümben, amit mind irodában, mind az esti összejöveteleken viselhet.

Giorgio Armani Sun Di Gioia

Giorgio Armani Sun Di Gioia
2019. július 7.

100ml-s kiszereléshez jutottam hozzá. Ez egy szép és szelíd illat, Palvin Barbi volt a reklámarca és szerintem tökéletesen eltalálták vele az illat karakterét. Nekem is kicsit naptejes az elején, utána édes, vanilliás, nem tolakodó illat érezhető, a frangipáni olykor-olykor előbújik. Tartósságát nézve azt kell mondanom, hogy nem vagyok annyira elégedett, de mivel ez egy finom, egyszerű parfüm, ezért nem is várható el talán, hogy 12 óra múlva is arcon csapja az embereket. Mindenesetre 1-2 fújás nem elég, 4-5 talán, nyakra, karra, hajra! Nem túl komplex illat, JÓ illat, de nem egy mestermű, ezért ár-érték arányt figyelve nem jó business szerintem.