Szafffi

Regisztráció dátuma: 2012. július 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. július 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Essence Like A Walk In The Summer Rain

Essence Like A Walk In The Summer Rain
2013. augusztus 3.

Egész tavasszal ezt használtam, nagyon szeretem az illatát, bár tartósnak nem mondanám. De őszintén, egy 2000 ft-os parfümtől nem is vártam el, hogy pár fújás egész nap tartson. Mindennapi rohangálós parfümnek tökéletesen megfelel.

Balea Ultra Sensitive Sampon

Balea Ultra Sensitive Sampon
2013. augusztus 3.

2 évig próbálkoztam mindenféle samponnal, de mindentől viszketett a fejbőröm vagy elkezdett korpásodni pár hét után. Az Alverde Ultra Sensitive samponról váltottam erre, mert attól borzasztóan kócosodott a hajam, kb. beletört a fésű, mire kifésültem, Szerencsére ennél ilyet nem tapasztalok. Illatmentes, jól habzik, nem bántja a fejbőröm és nem kell hajat mosnom 2 naponta. És az ára is nagyon kedvező.

Anaconda Szemkörnyékápoló Krém

Anaconda Szemkörnyékápoló Krém
2013. augusztus 3.

Lassan fél éve kenegetem ezt a krémet a Q10-es nappali hidratálójával együtt. Még nincsenek ráncok a szemem körül, így nem tudom, hogy a konkrét ráncokkal hogyan birkózik meg, de számomra most a megelőzés a fontos. Reggel és este használom, és érezhetően feszesebb a bőröm a szemem körül, és nekem a karikákra is bevált. Nem csíp, nem irritál, gyorsan felszívódik. Ráadásul ilyen mindenes drogériában vettem 500 ft-ért, szóval árban is abszolút megéri!