szakacsi

Regisztráció dátuma: 2020. október 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2020. október 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Creation Lamis Colosseum

Creation Lamis Colosseum
2021. április 1.

L.B. Roma Uomo koppintás, gyengébb minőségben. De mivel az első parfümöm volt gyerekként, az emlékek miatt nem húzom le.

Caron Yatagan EDT

Caron Yatagan EDT
2021. március 6.

Nagyon egyedi illata van a mostani egyen édeskés "férfi" illatok mellett, 99.99%, hogy nem jön szembe az utcán az emberrel. Egyedül a tartósságával nem vagyok kibékülve, viszont ez lehet inkább az én bőröm "hibája", nem nagyon tartanak rajtam az illatok, még a legendásan erősek sem. Viszont a hidegebb idő beköszöntével gondoltam egyet és rétegeztem az Encre Noir-ral. Hát valami földöntúli illatot ad ki a kettő együtt. Az encre noir fenyő illata nem érződik, viszont felerősíti a yatagant, a vetiver pedig mélységet, sötétséget ad az illatnak. Ha a yatagant magában egy keleti harcos illatának tartják, akkor az encre noir-ral együtt maga a Dark Knight.

Dior Fahrenheit Le Parfum

Dior Fahrenheit Le Parfum
2021. január 25.

Régi vágyam volt ez a parfüm, végre megleptem magam egy üveggel. :) Határozott, karakán személyiségemhez kerestem megfelelő illatot. Besétálva a parfümériába egyből megakadt a szemem a Fahrenheit sorozat jelenleg is kapható tagjain. Egy-egy kezemre felfújtam az EDT-t és ezt a parfum-ot. Első szaglásra borzalmas illata/szaga volt az EDP-nek rajtam (vadonat új tester volt, nem hinném hogy megromlott), egyből el is vetettem, hogy ezt valaha magaménak tudjam. Hetekkel később megint arra volt dolgom, újból beugrottam és adtam még egy esélyt neki. Ekkor viszont mintha egy teljesen más illatot fújtam volna fel. Nem evilági kompozíció: a fűszeres-vaníliás, rumos illat ismét felfújva órákig az orromhoz tapasztotta a kezem. Nem győztem betelni vele és azóta sem tudok. Aki nem a mostani tucat illatokat keresi, másnem az illatával akar maradandó emléket hagyni az embereknek és magának, az adjon egy próbát neki. Ha elsőre mégsem nyert, megér egy második esélyt, hátha úgy jártok mint ahogy én.

Nálam az abszolút hűha faktort ezen a Fahrenheit EDP-n kívül a Chanel Antaeus és a Rasasi La Yuqawam PH tudja még, pedig eddig ~40 üvegből áll a gyűjteményem.