szalaiiza

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

La Roche-Posay Hydraphase Intense Legere

La Roche-Posay Hydraphase Intense Legere
2018. november 19.

Kb. egy éve kezdtem el használni ezt a terméket. Mindig újraveszem. Nem csodaszer, nem lesz tőle hibátlan a bőröm, viszont hidratál, nem okoz pattanásokat. A kiszerelése egyrészt higiénikus, másrészt viszont sosem tudtam teljesen elhasználni ezt a terméket, mert a végén mindig marad benne. Ez egy kicsit bosszantó. Ár/érték aránya teljesen rendben van. Nyárra ajánlanám ezt, télre kicsit több hidratálásra van szükségem.

Clinique Chubby in the Nude Foundation Stick

Clinique Chubby in the Nude Foundation Stick
2016. július 4.

Meglepve olvastam az előző kommentet, én ezelőtt héten vásároltam, mert nem volt már alapozóm, és esküvőre mentünk a hétvégén. Harminc fok volt. De bírta végig és én nem is púdereztem fölé. A fedése pedig attól függ, hogy mennyit használsz belőle, lehet rétegezni. Kézzel dolgoztam el, működött teljesen. Szivaccsal nem ajánlotta az eladó hölgy. Azért messze menő következtetéseket nem vonok le, még én is próbalom többször, de egyelőre nekem tetszik.

Lady Ann Tekerős Szemceruza

Lady Ann Tekerős Szemceruza
2016. május 17.

Én ezt a szemceruzát (fekete színben) egy fodrászcikkes boltban vettem, amikor beugrottam alapozóért. Még sosem vásároltam ott szemceruzát, az eladó hölgy ajánlotta ezt, hogy vízálló. Nekem minden szemceruza, szemhéjtus eddig elkenődött, (hajlamos könnyezni a szemem) de ez a helyén marad egész nap. A színe halványodik pár óra múlva, de ennyi belefér szerintem. A tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert nem használom minden nap, és mostanában nagyon ritkán sminkelek. De összességében nálam 5* és mindenképp újraveszem.