szamoca

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 9 eladás
Megnézem

1 ELADÓ KRÉM

Laura Biagiotti Laura EDT

Laura Biagiotti Laura EDT
2017. április 10.

1 évnyi használat után végre megértettem ezt az illatot. Az eleje nekem nagyon nem szimpi: erős, tömény, szúrós virág(os) illat (a frézia sok nekem), gyümölcsök sehol.
Aztán néhány óra múlva (2 kb.) ,annyira, de annyira finom lesz, lágy, édeskés, krémes és tiszta. Gyümölcs és virág egyenlő arányban, icipici, jóleső pézsma, töménység, nehézség sehol.
Olyan nőies és bájos, hogy ledöbbentem. Már majdnem túladtam rajta, most meg a pótlásán gondolkodom. 5 csillag lenne, de mivel sajnos ezt a szépséges fázist nagyon nem érzem tartósnak, így csak 4.

Cien BB Krém SPF15

Cien BB Krém SPF15
2017. március 28.

Sajnos nem jó a fedése, és főleg nagyon nem jó az illata. Konkrétan babahányás szagú lett, pedig nem használtam túl régóta. kukáztam,pedig utálok kidobni bármit.

Farmona Sampon Hajhullásra Fekete Retekkel

Farmona Sampon Hajhullásra Fekete Retekkel
2016. december 15.

Szomorkodom miatta. A hajhullást valóban mérsékli, szép fényes, puha hajat eredményez, nekem az illata is tetszik. Azonban mosás utáni napon már zsíros tőle a hajam :( Vettem egy Penny-ben kapható gyógynövényes sampont elkeseredésemben: 3 napig oké vele a fejem. Nagyon tetszik,hogy a kis "retkes" hozza az ígért hajhullás csökkentést, de annak az árán,hogy naponta hajat kelljen mosnom inkább hanyagolom.

1 MÁRKA