Szamóca29

Regisztráció dátuma: 2013. április 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. április 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Men Matt-Look Defining Paste

Balea Men Matt-Look Defining Paste
2015. november 8.

Régóta keresek valamit a rövid hajamra, ami formázza, de nem nehezíti el és nem zsírosítja a hajam, közben pedig nem "rózsaszín"-illatú. Leárazva vettem, kb 500 ft-ért próba szerencse alapon és nagyon meg vagyok elégedve vele. Nem lapítja le a hajat, nem zsírosodik tőle, és hosszan tart a hatása, közben pedig természetes érzetet ad. Hajmosás után a Balea hővédő spray-jel fújom be, úgy szárítom és egyenesítem, majd ezzel a termékkel fejezem be, és a következő hajmosásig jóformán semmi dolgom nincs a hajammal, reggelente csak egy kis igazítás kell neki (néha ilyenkor is használom). Nálam nem szempont, hogy az van ráírva, hogy férfiaknak való, mikor tökéletes a hajamra (egyébként több terméknél tapasztaltam már azt, hogy a férfiaknak való változat hatásosabb, jobb volt, mint a nőknek való). Jah, és nagyon keveset kell használnom belőle. Tőlem 5 csillagot kap, és egy jó ideig tuti nem kell kísrletezgetnem más hajformázóval.

Elmiplant Skinnergy Hidratáló Krém Zsíros Bőrre SPF15

Elmiplant Skinnergy Hidratáló Krém  Zsíros Bőrre SPF15
2015. augusztus 25.

Eléggé szkeptikus vagyok a zsíros bőrre való krémekkel kapcsolatban, mert jónéhány melléfogásom volt már. "Egye fene" alapon választottam ezt a krémet nyárra, mert ilyenkor kombinált bőröm inkább zsírosba hajlik át, viszont hidratálásra mégiscsak szükség van, viszont nem reméltem ilyen jó hatást. Általában egész nap kitart, tényleg mattítja a bőrömet, nem csillog, bár kicsit szárítja is (ezért a -1 csillag), viszont általánosságban nagyon is bevált, nem gondoltam volna, hogy ennyire jól járok vele. Könnyű, de nem zsíros az állaga, pár perc alatt beszívódik, gyorsan lehet utána alapozni, és az illata is jó, gyümölcsös (bár egy kicsit erős). Nappal ezt használom, éjjelre pedig az Elmiplant egyenetlen bőrfelszínre való krémét viszem fel, jól kiegészítik egymást.

Balea Soft-Creme Dusche (régi)

Balea Soft-Creme Dusche (régi)
2015. augusztus 25.

Szerintem jobbak, mint az általam eddig használt Balea tusfürdők. Kellemes, enyhe, nem tolakodó illata van,ami tovább érződik, mint a többi tusfürdőé, krémes, de könnyű állaga, könnyen habzik, és utána érezhetően hidratáltabb a bőröm (pedig nem száraz, inkább a normál típusba sorolnám), sőt a szőrtelenítés utáni irritált bőrre is jó hatással van. Szóval szerintem többet tud azoknál, amiket használtam, pedig azonos árkategóriába tartoznak. Nálam újravevős.

1 MÁRKA