Szamocka

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++
2022. február 4.

Könnyű, nem nehezíti el a bőröm, nem is érzem, hogy rajtam van, szuper az állaga. Nem fénylik át, pedig zsíros bőröm van, fennmarad egész nap, nem kukacosodik, nem csomósodik, tényleg marad a helyén. A fedésével is maximálisan elégedett vagyok, egységesíti a bőröm, elfedi a bőrhibákat maszkhatás nélkül. Én nem használok külön alapozót, ha magasabb fedésre van szükségem, akkor teszek rá porpúdert, nagyon szépen építhető. Tetszik a magas fényvédelme, imádom, hogy nem kell külön fényvédő. És az illata egy álom! Tudom, hogy utálnom kellene, amiért illatosított, de ez a lágy, mégis sokáig érezhető illat levesz a lábamról. Egy kicsit valóban szürkés, de felkenve nem látszik, sikerült jó árnyalatot választanom. Mindemellett megfizethető is, mindenkinek ajánlom, álomtermék!

Jeanne Arthes Romantic Lady

Jeanne Arthes Romantic Lady
2022. január 12.

Nem szoktam vakon parfümöt vásárolni - többé nem is teszem -, de a kedvező ára miatt tettem egy próbát. Hiba volt. Kifújáskor nagyon szúrós, gagyi, öreges illat. Leszáradás után szelidül, már eltűnik a gagyi felhang, de továbbra is öreges. Egy 60-as, fiatalos, vagány nő illata ez számomra. Tartós, viszont halovány, szillázsa nagyon gyenge.

Jeanne Arthes Perpetual Pearl

Jeanne Arthes Perpetual Pearl
2022. január 12.

Mivel maszkban dolgozunk a munkahelyemen, ráadásul lényegesen csökkentett létszámban a vírus miatt, ezért sajnálom a drága parfümöket magamra fújni, amikor szinte senki nem érzi - a maszk miatt én is nagyon keveset, ezért kerestem valami olcsóbb alternatívát munkába. Vakvásárlás volt, nem szoktam ilyet tenni, de a drogériákban nem találtam, és az ára nagyon kedvező, ezért úgy gondoltam, megéri a kockázatot, de nem jött be sajnos. Van benne valami nagyon mű, kellemetlen, fejfájdító "mellékszag", ami nagyon gagyivá teszi. Leszáradás után ez eltűnik, viszont akkor már annyira bőrközeli, hogy erősen a ruhámra/csuklómra kell tapasztani az orromat. Csalódás volt. Nem fogom magamra fújni, de még csak lakásillatósítónak se használom el, mert fáj tőle a fejem. A doboza viszont szép, masszív és különleges a kis bársonyos béléssel, ezért adok két csillagot.