Szamocka

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Dermedic Normacne Pórus Minimalizáló Szérum

Dermedic Normacne Pórus Minimalizáló Szérum
2021. február 16.

Tény, hogy nem egy nappali szérum, mert egy kicsit ragacsos, de éjszakára tökéletes. Más szérumokkal együtt használom, így nem tudom, hogy önállóan mennyit használna, de kiegészítőként mindenképp jó. Ami viszont nem tetszik, hogy nem tudni, hogy mennyi AHA van benne, így nem merem más AHA savas termékekkel használni, emiatt nem biztos, hogy újraveszem.

Wella Professionals Sp Luxe Oil (Reconstructive Elixir)

Wella Professionals Sp Luxe Oil (Reconstructive Elixir)
2021. február 16.

Eleinte imádtam, nagyon puha volt a hajam tőle, az illata kellemes, nem maradnak olajosak a tincseim beszívódás után, bár nyilván hamarabb zsírosodik tőle a hajam, de tapasztalataim alapján a hatásos olajok mind zsírosítanak. Viszont másfél éve használom és szerintem hozzászokott a hajam, mert már nem érzem ugyanazt a hatást. Ettől függetlenül megadom neki az 5 csillagot, mert továbbra is ez a kedvenc hajolajam, és sajnos minden olajhoz hozzászokik a hajam egy idő után, ez talán nem a termék hibája.

Garnier Fructis Oil Repair 3 Hajerősítő Pakolás

Garnier Fructis Oil Repair 3 Hajerősítő Pakolás
2018. október 20.

Jó ideje a "mindenmentes" hajápolókkal próbálkozom, de nagyon elegem lett, hogy dobálom a súlyos pénzeket az egészséges, de teljesen haszontalan termékekért, úgyhogy mérgemben kiválasztottam egy pakolást illat alapján, ráadásul olyan akciós volt a drogériában, hogy szinte a kosárba ejtette magát. Na hát hosszú ideig egy óriási száraz csimbók volt a hajam minden hajmosás után, aminek a hajvasalás olyan volt, mint halottnak a csók. Literszám locsoltam rá a hajolajat, hogy ne kelljen a fésűt kivágni belőle. Köszönhetően a csodás biovegánhúdeegészséges vackoknak. És akkor jött ez a párszáz forintos csoda, és már a legelső használat után olyan selymes, fényes és puha lett a hajam, mint amilyen utoljára a szőkítés előtt volt! A fésű csak úgy siklott benne, semmilyen olaj nem kellett, hogy ki tudjam bontani! Csillagos ötös, az illata is csoda!