Szamocka

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier Fructis Oil Repair 3 Hajerősítő Pakolás

Garnier Fructis Oil Repair 3 Hajerősítő Pakolás
2018. október 20.

Jó ideje a "mindenmentes" hajápolókkal próbálkozom, de nagyon elegem lett, hogy dobálom a súlyos pénzeket az egészséges, de teljesen haszontalan termékekért, úgyhogy mérgemben kiválasztottam egy pakolást illat alapján, ráadásul olyan akciós volt a drogériában, hogy szinte a kosárba ejtette magát. Na hát hosszú ideig egy óriási száraz csimbók volt a hajam minden hajmosás után, aminek a hajvasalás olyan volt, mint halottnak a csók. Literszám locsoltam rá a hajolajat, hogy ne kelljen a fésűt kivágni belőle. Köszönhetően a csodás biovegánhúdeegészséges vackoknak. És akkor jött ez a párszáz forintos csoda, és már a legelső használat után olyan selymes, fényes és puha lett a hajam, mint amilyen utoljára a szőkítés előtt volt! A fésű csak úgy siklott benne, semmilyen olaj nem kellett, hogy ki tudjam bontani! Csillagos ötös, az illata is csoda!

Aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj

Aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj
2018. április 15.

Nem nehezíti el a hajam, nem száll tőle, nem lesz ragacsos, nem tapad, megkönnyíti a vizes haj kibontását és ha vasalás előtt kenek rá egy kicsit, akkor tovább marad egyenes, nem szöszösödik úgy be. Szőkített hajjal nyilván csodát nem művel, nem is várom, de sokkal selymesebb tapintású, mint mondjuk a Garnier hajolajával, vagy mintha nem használnék semmit. Úgy konkrétan kibontani se tudnám. Azt se mondanám, hogy gyorsabban zsírosodik a hajam tőle, szóval szeretem. Az illata isteni, viszont nagy bánatomra azonnal elillan :( Nem baj, ez legyen a legkevesebb!

Lee Stafford Bleach Blondes Conditioner

Lee Stafford Bleach Blondes Conditioner
2018. április 15.

Hááát... nem hamvasít úgy, mint amikor teszek pár csepp ecetes hamvasítót a samponomba vagy egy normál balzsamba. És a hidratáló hatásával sem vagyok elégedett, olaj nélkül nem tudnám kibontani. Márpedig egy szőkített hajra való, 2700 forintos professzionális terméktől elvárnám, hogy jobban teljesítsen, mint egy 400 forintos Kallos. Az illata viszont elképesztő! Nagyon jó és tartós is, még a hajmosás után 2 nappal is finoman körülleng. De csak emiatt nem fogom újravenni, végtére is elsősorban kondicionálót szeretnék a hajamra kenni, nem parfümöt. Elhasználom, de ha elfogy, valami mást próbálok ki.