Szandesz0606

Regisztráció dátuma: 2017. január 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Miss Sporty Szemceruza

Miss Sporty Szemceruza
2017. január 24.

Egyedül ezt a szemceruzát vagyok hajlandó használni már sok sok éve :) nem túl kemény nem túl puha, tusvonalhoz is tökéletes, mindennapos használat mellett is sokáig kitart, és ha reggel kihúzom vele a szemem este is tökéletesen látszik :) nem könnyezik tőle a szemem (volt olyan Maybelline szemceruza amitől szinte patakokban folyt a könnyem) nem kopik le, nem mosódik el, nagyon sokáig fogom még ezt használni!

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor
2017. január 24.

Nem vagyok az az agyonsminkelős típus, még az alapozót is nehezen tűröm meg magamon, szerencsére nem is nagyon szükséges használnom. Ezzel szemben a szemem alatt könnyen megjelennek a sötét karikák (állítólag ez a szemüvegeseknél gyakoribb jelenség)...mivel nincs túl nagy ismeretem alapozók/korrektorok terén, véletlenszerűen választottam ezt a terméket, nekem bevált :) teljesen kompatibilis a bőrömmel, hosszan tartó, jól fed és ami számomra a legfontosabb nincs nehéz érzete, nem akarom magamról minden percben levakarni :)

Garnier Skin Naturals Hand Repair (régi)

Garnier Skin Naturals Hand Repair (régi)
2017. január 24.

Csodakrém :) Illata, állaga tökéletes, gyorsan felszívódik, jól hidratál, nem hagy zsíros érzetet, nekem ő a tökéletes nappali kézkrém :)