Szandricsek

Regisztráció dátuma: 2019. május 29.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2019. május 29.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Nivea Magic Pearl Deo Spray

Nivea Magic Pearl Deo Spray
2020. február 6.

Nyertem egy Nivea játékon egy doboznyi hasznos, szuper cuccot. Ő pont nem az lett.
A flakon ugyan mindennél praktikusabb, de itt nekem kifújt. Az illata már az elején riasztó volt számomra, de próbálkoztam, viszont nem bírtam 1 percet sem magamon.
Így légfrissítőként végezte a mosdóban. Ott pompásan végzte a dolgát, annyira, hogy a párom megkért vegyek/szerezzek már egy ilyen "spray"-t megint a mosdóba :))
Bocsi;)

Avon Anew Clean Arctisztító Balzsam

Avon Anew Clean Arctisztító Balzsam
2019. július 15.

Régen nagyon sok Avon-t használtam, szerettem. Pixi Avon dobozban kaptam ezt. Az illata nekem inkább szag: mintha egy benzinkúton dörzsölném le a bőröm ipari kézpasztával....brrrr..még később is érzem az orromban a benzin szagot.
A bőröm talán kicsit tisztább lett tőle, fényesebb. Sminket nehézkesen, de lehozta. A végén ez a habzás...meg az elején a tégelybe nyúlkálás:(
Nem értem, mi volt ezzel a termékkel a cél. Nálam nem fogja kiütni a micellás vizet.

Helia-D BB Krém

Helia-D BB Krém
2019. július 15.

Nagy Helia-D rajongóként plusz a CC-krémjük a szerelmem volt, a pigmentfoltjaim meg nyári sminkelés miatt kipróbáltam ezt a bb-t. Hát ne tettem volna. Pénzkidobás. Nem bírok vele, feltenni is nehéz, hiába a jó tippet, vizes ujjal...stb. nekem kukacosodik, elmászik, közben semmit sem fed. A hidratálást meg a fényvédelmet így tesztelni sem bírtam vele.
+++Az illata finom, visszafogott, a színe tökéletes lenne.
Akartam nagyon egy bb-t, de tovább kell keresnem:(