Szandricsek

Regisztráció dátuma: 2019. május 29.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2019. május 29.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Avon Anew Clean Arctisztító Balzsam

Avon Anew Clean Arctisztító Balzsam
2019. július 15.

Régen nagyon sok Avon-t használtam, szerettem. Pixi Avon dobozban kaptam ezt. Az illata nekem inkább szag: mintha egy benzinkúton dörzsölném le a bőröm ipari kézpasztával....brrrr..még később is érzem az orromban a benzin szagot.
A bőröm talán kicsit tisztább lett tőle, fényesebb. Sminket nehézkesen, de lehozta. A végén ez a habzás...meg az elején a tégelybe nyúlkálás:(
Nem értem, mi volt ezzel a termékkel a cél. Nálam nem fogja kiütni a micellás vizet.

Helia-D BB Krém

Helia-D BB Krém
2019. július 15.

Nagy Helia-D rajongóként plusz a CC-krémjük a szerelmem volt, a pigmentfoltjaim meg nyári sminkelés miatt kipróbáltam ezt a bb-t. Hát ne tettem volna. Pénzkidobás. Nem bírok vele, feltenni is nehéz, hiába a jó tippet, vizes ujjal...stb. nekem kukacosodik, elmászik, közben semmit sem fed. A hidratálást meg a fényvédelmet így tesztelni sem bírtam vele.
+++Az illata finom, visszafogott, a színe tökéletes lenne.
Akartam nagyon egy bb-t, de tovább kell keresnem:(

Alverde Make-Up Professional Serum Foundation

Alverde Make-Up Professional Serum Foundation
2019. július 14.

Bár idegenkedtem a folyékony alapozóktól, az Alverde termékek felé megvolt a bizalom, és kiárusításos volt. Kétszer próbálkoztam a felvitelével. Az illata kellemes, de sajnos kukacosodik, nem tudtam rendesen eldolgozni, és nem is fedett egyáltalán. Azért adtam időt neki, szépen befejeztem púderrel, egyebekkel a sminkelést. Viszont olyan rendellenes színt, meg fényt adott (01/porcelain beige - ami illett is pedig hozzám), a végén meg mintha csúszott volna le az arcomról. Sajnos nálam kuka, pedig annyira szerettem volna szeretni.