Szandrushka

Regisztráció dátuma: 2016. május 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Dr. Chen Algás Ligetszépe Kapszula

Dr. Chen Algás Ligetszépe Kapszula
2020. november 12.

Hónapok óta szedem, több kúrát végigcsináltam már vele, látványosan kevesebb pattanás jön ki a szedése mellett. Egyértelműen ez a vitamin tehet róla, hiszen amint abbahagyom, szemmel láthatóan több pattanás lesz az arcomon. Mindig van itthon, persze mellette más vitaminokat is szedek, de ez az ami a leglátványosabb hatást éri el nálam. :) 5 csillag

Naturland Szaliciles Cinkpaszta - Pasta zinci oxydati salicylata FoNo VII.

Naturland Szaliciles Cinkpaszta - Pasta zinci oxydati salicylata FoNo VII.
2020. november 12.

Az itt olvasott vélemények alapján vásároltam meg ezt a krémet. A legelső dolog, amin meglepődtem, hogy huuu de pici a tégely és benne a krém is kevésnek tűnt. Ahogy felkentem, már láttam, hogy ez bizony jó sokáig elég lesz. :) Egyelőre nagyon elégedett vagyok vele, a pattanások után maradt hegekre használom, illetve a gyulladt pattanásokra is felkenem. Egész éjszakára fent hagyom, és reggel sokkal szebb lesz tőle a bőröm. Egyetlen hátránya, hogy egy idő után nagyon száraznak érzem tőle a bőrömet, amit hidratálókrémmel könnyen sikerül orvosolni.

MosóMami 100% Finomítatlan Sheavaj

MosóMami 100% Finomítatlan Sheavaj
2020. november 3.

Főleg arckrém helyett szoktam használni, annak viszont a legjobb! Éjszakára kenem fel, így van ideje felszívódni, mert elég nehéz érzete van a bőrön, viszont zsírosító hatását szerencsére nem tapasztaltam. Használtam már kézkrémnek, ajakápolónak, amikre szintén tökéletesen bevált. Nincs tele mindenféle káros adalékanyaggal, egyedül a szaga, amit nehezen tudok elviselni.

1 ÖSSZETEVŐ