SzandyRose

Regisztráció dátuma: 2019. december 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. december 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Salvatore Ferragamo Signorina EDT

Salvatore Ferragamo Signorina EDT
2020. április 25.

Magamtól nem biztos, hogy ezt a parfümöt választottam volna, de ajándékba kaptam az egyik barátomtól és nagyon kellemes meglepetést okozott. Nem túl tolakodó, hétköznapias, elegáns, visszafogott illat. Fontosabb eseményekre szeretek dögösebb parfümöt használni, de hétköznapokra és munkába járásra tökéletesen megfelel. Többször jegyezték már meg az ismerőseim, hogy jó az illatom, amikor ezt viseltem.

Neutrogena Pink Grapefruit Facial Wash

Neutrogena Pink Grapefruit Facial Wash
2020. április 23.

Nálam sajnos 3 nap után olyan erős irritációt okozott, amit eddig még egyik terméknél sem tapasztaltam. Vörös foltok lettek az arcomon és úgy fájt tőle a bőröm, mint amikor valakinek égési sérülése van. Emellett nagyon durván szárította a bőrömet és rettentően hámlott tőle az arcom. Először arra gyanakodtam, hogy allergiás vagyok rá, de a család többi tagjának is hasonló tünetei voltak, miután használták.

Dior Miss Dior Absolutely Blooming

Dior Miss Dior Absolutely Blooming
2020. április 23.

Ez az eddigi kedvenc parfümöm! Olyan vidám és mégis nőies illata van, hogy egész nap jobban érzem magam a bőrömben, ha reggel ezzel fújom be magam. Rengetegen megdicsérték az illatomat, mióta ezt használom. Olyan is volt, hogy hallottam, amint az utcán mögöttem álló két férfi is megjegyezte egymásnak, hogy milyen kellemes illat, pedig csak 1-max 2 fújást szoktam belőle használni, szóval nem viszem túlzásba. Viszont mivel az ára elég borsos, ezért csak különleges alkalmakkor szoktam használni, vagy ha aznap kifejezetten csinosnak szeretném érezni magam.