szangyi

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint
2018. augusztus 3.

Nagyon jo otletnek talalom ezt a termeket, megkimelt attol hogy minden reggel meg kelljen rajzolnom a szemoldokom. Meg akkor hasznaltam amikor nem voltam biztos benne hogy szemoldoktetovalast szeretnek, tartottam az elhatarozastol. De annyira szerettem hogy mindig szepen formazott szemoldokom volt ezzel a termekkel (4 napig), hogy aztan belevagtam, azota nyilvan nem hasznalom, de atmenetileg jo kis termek volt. Kicsit az ecset lehetne vekonyabb vegu, hogy preciz vonalat lehessen huzni, en mindig felkeltem (altalaban vastagabbra sikerult a kelletenel), aztan egy sminklemosos fulpalcikaval gyorsan letoroltem a nem oda illo reszeket. Talan csinalhattak volna kicsit huvosebb szineket is, mert nekem 1-2 nap utana elkezdett bevorosodni :(

Lovely Szemhéjtus

Lovely Szemhéjtus
2018. augusztus 3.

Nagyon szeretem a Lovely szemhejtusat, ar-ertek aranyban a legjobb szerintem. Tartos es konnyu felvinni.

Bioderma Sensibio Light Krém

Bioderma Sensibio Light Krém
2018. augusztus 3.

Kerestem Az arckremet, nagyon sokaig. Es vegul ennel a csodaszernel leakadtam. Azert is valasztottam, mert a hajtovemnel kis sebhorreat fedezett fel a borgyogyaszom, amire a bioderma termekcsaladot javasolta. Ugyhogy beruhaztam erre a kremre es az arctisztito H2O-ra. A kettot altalaban egyutt hasznalom, imadom! Gyorsan beszivodik a krem, nem hagy ragacsos erzest maga utan, csodasan lelegzik a borom es selymes lesz tole.