Szappan&Bubii

Regisztráció dátuma: 2013. május 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. május 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Maybelline Baby Lips Ajakápoló

Maybelline Baby Lips Ajakápoló
2013. november 29.

Már régóta szerettem volna, ugyanis a külföldiek eléggé ,,hájpolták" ezt a terméket, és annyira gusztusos színűk volt videóba, azt mondták, hogy nagyon jól hidratál, stb.
Szóval amikor megláttam itthon a Müllerben akkor kb. ilyen voltam: ,,Váááááááááááááá", így nem volt kérdés, hogy elviszek egyet. Három fajta volt: a Hydro, az Intensive Care és a Cherry Me. Én nekem eredetileg a Grapevine nevűre fájt a fogam, azaz arra, amelyik a képen van, de mivel az nem kapható (itthon), ezért én a Cherry Me nevűt vettem meg.
Én is csak az előttem lévőket tudom ismételni: viaszos réteget képez, nem nagyon hidratál, nem tartós. Ami még bánt, az az, hogy ez majdnem csak egy és ugyanaz a termék, mint az a cseresznyés Labello. Főleg egy ilyen nagy és híres márkától az ember még is csak egy minőségi terméket vár, de ez nem az! Viszont van benne 20-as fényvédő, ami legalább pozitívum. Tudnék még egy csomó ideig mesélni, de helyette inkább kiegyezek egy erős 3-asban.

U.i.: Bár tudnám, mitől olyan nagy szám külföldön..

Labello Soft Rosé Ajakápoló

Labello Soft Rosé Ajakápoló
2013. november 14.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel kapcsolatban.
Régebben jó volt, használt.. mostanában nem használ semmit, sőt! 10 percenként kísértést érzek hogy állandóan használjam. Ráadásul szárít is. Nekem nem jött be.

Ui.: Most látom, hogy van itt a kommentelők között egy Szappanbubi nevű felhasználó.. XD

Lora Ajakápoló

Lora Ajakápoló
2013. november 14.

Ez az eddigi legolcsóbb ajakápolóm is.. És talán a legjobb is!
Jó, hát a szaga az tényleg borzasztó, nem beszélve az ízéről (így legalább nem nyalogatom le :P), de egyébként szerintem tök jó. Bármennyire száraz és cserepes a szám, ez a kis csoda azonnal megpuhítja. Kell ennél több? 145 Ft-ért? :) (Nekem egyébként a rózsaszín és a türkiz van meg :D)