SzarkaVivien

Regisztráció dátuma: 2018. november 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. november 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Pai Skincare Rosehip Bioregenerate Fruit&Seed Oil

Pai Skincare Rosehip Bioregenerate Fruit&Seed Oil
2020. június 9.

Imádom. Pattanás utáni hegeimre használom, kb. 1 hét után szinte teljesen eltűntette őket. Illetve bármi egyéb hegesedés eltűntetésére is jó. Pluszban sokkal élettel telivé varázsolja a bőröm, egyenletesebb a színe. Szerintem a kis kiszerelést érdemes megvenni belőle, mert sokáig elég, fél éve van meg, és most tartok az üvegcse negyedénél.

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation
2020. február 12.

2 napja vettem, és nagy csalódás. Külön segített kiválasztani az eladó csajszi, a boltban még fel is kente az arcomra, minden passzolt. Aztán másnap gondoltam élesben kipróbálom... oxidálódik.Konkrétan úgy nézett ki a bőröm mintha túlszoliztam volna magam. Illetve nekem kisebb pattanásokat okozott. A fedése egyébként nagyon jó, és a hozzá való primerrel használva az arcbőröm is puha maradt, ez pozitívum. A pattanások és a sötétedés miatt két csillag levonás jár , illetve hogy az eladó nem tájékoztatott, hogy ez sötétedik. Nekik tudniuk kéne, nem?🤔

update: én voltam a hibás, rossz árnyalatban vettem meg, mivel a 7-es árnyalat kellett volna, én pedig a 7.5-öset vettem le a polcról. Viszont még egyszer kipróbáltam, és szárította a bőröm, illetve kisebb pattanások jöttek elő megint. Nem tudom, hogy ez a primer hibája-e ((Can't Stop Won't Stop, ugyanúgy Nyx), mivel azt magában is kipróbáltam, és ugyanúgy szárította az arcom
Tehát a tanulság, hogy mindig 2x megnézni melyik árnyalatot veszem le a polcról

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Matte Primer

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Matte Primer
2020. február 12.

Egyrészt, ahogy az előttem lévő is írta, nagyon sűrű, nem lehet eldolgozni, másrészt pedig nekem szárítja a bőröm. Mattosítani nekem azért mattosított, viszont iszonyatosan kiszárítja a bőröm, emiatt nem tudom tovább használni. Nagyon sajnálom, eladói ajánlás volt, ezért mertem megvenni, de úgy látszik pénzkidobás lett végül.