SzarkaVivien

Regisztráció dátuma: 2018. november 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. november 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation
2020. február 12.

2 napja vettem, és nagy csalódás. Külön segített kiválasztani az eladó csajszi, a boltban még fel is kente az arcomra, minden passzolt. Aztán másnap gondoltam élesben kipróbálom... oxidálódik.Konkrétan úgy nézett ki a bőröm mintha túlszoliztam volna magam. Illetve nekem kisebb pattanásokat okozott. A fedése egyébként nagyon jó, és a hozzá való primerrel használva az arcbőröm is puha maradt, ez pozitívum. A pattanások és a sötétedés miatt két csillag levonás jár , illetve hogy az eladó nem tájékoztatott, hogy ez sötétedik. Nekik tudniuk kéne, nem?🤔

update: én voltam a hibás, rossz árnyalatban vettem meg, mivel a 7-es árnyalat kellett volna, én pedig a 7.5-öset vettem le a polcról. Viszont még egyszer kipróbáltam, és szárította a bőröm, illetve kisebb pattanások jöttek elő megint. Nem tudom, hogy ez a primer hibája-e ((Can't Stop Won't Stop, ugyanúgy Nyx), mivel azt magában is kipróbáltam, és ugyanúgy szárította az arcom
Tehát a tanulság, hogy mindig 2x megnézni melyik árnyalatot veszem le a polcról

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Matte Primer

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Matte Primer
2020. február 12.

Egyrészt, ahogy az előttem lévő is írta, nagyon sűrű, nem lehet eldolgozni, másrészt pedig nekem szárítja a bőröm. Mattosítani nekem azért mattosított, viszont iszonyatosan kiszárítja a bőröm, emiatt nem tudom tovább használni. Nagyon sajnálom, eladói ajánlás volt, ezért mertem megvenni, de úgy látszik pénzkidobás lett végül.

Lush Montalbano Szilárd Sampon

Lush Montalbano Szilárd Sampon
2020. február 12.

Meglepően olvasom a sok jó véleményt, nekem sajnos nem jött be :( Gyorsan zsírosodó hajam van, naponta kell mosni, és ez a sampon pont ezt akadályozza meg. Hát, elviekben így van, azért 2 napot kibír a hajam, viszont! életemben nem volt ennyire seprűs ,egybetapadt, furcsa érzetű hajam. Teljesen kiszárította a sampon (persze, a citrom), mondhatom, hogy az én hibám, mivel gondolhattam volna, hogy ehhez kéne valamifajta balzsam, de a hajtövemet mégsem balzsamozhatom be, mivel az is nagyon száraz lett. Azért adok neki még esélyt, kipróbálom balzsammal, aztán utána update-elek, de ez most nagy csalódás :(