szása

Regisztráció dátuma: 2014. november 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. november 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Mixa Kipirosodás Elleni CC Arckrém SPF15

Mixa Kipirosodás Elleni CC Arckrém SPF15
2019. január 8.
(!)

update: most, hogy hidegebb lett az idő, úgy érzem, tocsogok tőle az olajban, de nem hidratált a bőröm (alapvetően száraz-normál bőröm van). nagyobb fedésű alapozót lehetetlenség együtt használni vele, rettenetesen zsírosnak és nehéznek érzem a bőrömön. :( nem fogom újravenni.

még csak egy hete használom, tehát még nem végleges róla a véleményem, de rövid távon nekem nem okozott pattanásokat, pedig hisztis, aknés bőröm van, és az előző véleményeket olvasva féltem ettől. viszonylag keveset használok belőle, és várok pár percet, hogy beszívódjon, így viszont szépen lehet rá sminkelni (ecsettel viszem fel az alapozót!). viszont a fényvédő hatás így nem hiszem, hogy érvényesülne, azt nem tudja helyettesíteni... nem vízhiányos bőrre ajánlanám, mert inkább olajos, mint géles állagú. a gyulladásokkal nem tudom, mennyit kezdett, az biztos, hogy tovább nem irritálta őket, mert most egész szép a bőrképem. :). láttam, hogy van az összetevők között niacinamid, kíváncsi vagyok, hogy esetleg hosszabb távon lesz-e folthalványító hatása - rám férne. pár hét múlva jövök majd frissíteni, de szerintem megéri kipróbálni másnak is, mert ahogy már írtam, nekem például nem okozott pattanásokat, sem eltömődött pórusokat, pedig nagyon hajlamos rá a bőröm. nem csodaszer, de egy jó kis krém eddig.

Ziaja Kecsketejes Energizáló-Simító Szérum

Ziaja Kecsketejes Energizáló-Simító Szérum
2019. január 8.
(!)

tesztelésre kaptam. nagyon jó puhává teszi a bőrt, én főleg szem alatt vettem észre különbséget, tényleg mintha kicsit kisimította volna az arcomat reggelenként. de egyrészről így száraz bőrre télen elég kevés (napvédő alá mondjuk ez kevésbé volt probléma) és 3 hét használat után egy csomó fehér mitesszert okozott az arcomon, sajnos ez volt az egyetlen új dolog a rutinomban.
a húgom is használta út közben, és neki nem volt ilyen problémája vele, úgyhogy egy kevésbé pattanásra hajlamos bőrön, mint az enyém működőképes krém, főleg tavasztól szerintem egy zsíros bőrön megváltás lehet, mert amúgy nagyon szép bőrképet adott, lehetett rá sminkelni is.
így ezzel együtt csak 3 csillagot tudok adni neki :(

Catrice Prime And Fine Poreless Blur Primer

Catrice Prime And Fine Poreless Blur Primer
2018. november 26.

nekem tetszik, igazából csak az orcámra, orromra és államra használom, de tényleg szépen finomítja a pórusok kinézetét, sminkelni ecsettel és szivaccsal is jó volt rá, azt hiszem ez utóbbi praktikusabb, hogy ne mozgassuk el az arcunkon a terméket. az arcom más részein nem használom, egyrészről nem vettem észre, hogy ott bármit segítene (zárt komedóim vannak egypár) illetve olyan érzésem volt, mintha kicsit ott már szárítana a cucc, aláhidratálva viszont a már fentebb említett területekre tényleg hasznos nekem. tartósságban nem vettem észre semmi változást, emiatt csak 4 csillag.