Szasszaa94

Regisztráció dátuma: 2015. február 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. február 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier Pure Active Micellás Víz

Garnier Pure Active Micellás Víz
2016. július 10.

Barátnőm jóvoltából sikerült kipróbálni, én soha nem vettem volna magamnak de nagyon nagy butáság lett volna. Semmi extrát nem láttam benne pedig életem legjobb micellás vize. Tiszta illata van, 1 mozdulattal leszedi a sminket és vatta hiányában még papír zsebkendővel is amivel amúgy absztrakt festménnyé lehet maszatolni a festéket, de sminket lemosni lehetetlen. Tényleg csodaszer. Amikor meglátogatom a barátnőmet a nagyvárosban a bőröm rögtön megérzi a nagyobb szmogot meg a sok autót rögtön kijön rajtam vagy 10 pattanás, de őt használva semmi, a bőröm szebb mint valaha. Ha véletlenül több kerül a vattára akkor sem csípi a szememet ami minden más terméknél gyakori problémám és valóban van egy kis mattító hatása. A Garnier LEGJOBB micellás vize.

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2016. július 10.

Ötletes újítás és hatásos is. Nagyon könnyű vele leszedni a sminket, nem ragad, nem hagy olajos érzetet, 1600ft-ért szoktam venni és meg is éri ezt az árat. Az esti használat után reggelre puhábnak érzem a bőröm. Amióta megvettem nem használok este hidratálót és nem is igényli a bőröm. Egyszerűen imádom. Az összerázós mozdulat már olyan automatikusan benne van a kezembe hogy ha más hagyományos micellás vizet használok azt is felrázom. Viszont az össze öntözgetéssel vigyázni kell! Volt egy kis régi rózsaszín és bele öntöttem ebbe, hogy ne foglalja a helyet gondolva hogy ugyan az a márka nem lesz baja.. Hát lett. Zavaros lett az egész és nem válik szét az olajos meg a vizes rész úgyhogy így elvesztette a varázsát. Ez saját butaság volt ettől függetlenül a termék tökéletes.

Maybelline Baby Lips Ajakápoló

Maybelline Baby Lips Ajakápoló
2016. július 10.

Az illata kellemes remekül hidratál és amibe igazán beleszerettem az a szép csillám réteg amit az ajkamon hagy (peach kiss). Nincs ragadós érzés, nem nehezíti el a számat. Hidratálásba nagy külömbséget nem érzek, szerencsére nincsenek ajak szárazsági problémáim. A dizájn nagyon csajos jó rá nézni viszont túlárazottnak érzem. Nem vagyok benne biztos, hogyha nagyon ráfeküdnék nem találnék hasonlót olcsóbban, de hát ennyit tesz a márka.