Szász-Benczúr

Regisztráció dátuma: 2014. március 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. március 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Panasonic ES-ED53 Epilátor

Panasonic ES-ED53 Epilátor
2017. október 14.

Mindent tud, amit akartam és semmi (nem sok :) ) felesleges kacatot vetettek meg hozzá.

Egyszerű, de spot-on design.

Nem végez tökéletes munkát ez sem, mint egyik sem, de a 48 csipesz érezhető, elég hatékony ahhoz, hogy ne legyen a szőrtelenítés kínszenvedés. (Meglepően kevésbé is fáj.)

Az akksiról működés adta rugalmasságot imádom.
A 30 perc nekem pont elég a két teljes lábra (erős és sok szőr), de nem nulláról, hanem rendszeresebb szőrtelenítés mellett. Nekem így vált be, csak elő-előkapni egy-egy rövidebb karbantartásos munkára (szintén az erős, sötét és sok szőr miatt). És erre tökéletes: kézre áll, könnyű, bárhol, bármikor lehet vele dolgozni.

Kicsi, billenős feje miatt hajlatokban is jól lehet használni.

Elég csendes is.

A lámpa nem rossz, hogy van, de e nélkül én ellennék. (Kicsit segít, de nem mindig elég, pedig erős a fény.)

A kiegészítők nem rosszak, még pont hasznosak, nem érzem a lehúzást, mint a masszírozó, jegelő, meg aloás cuccoknál.
A borova fej nem csak egy rátét, hanem az egész fej cserélhető; ehhez van trimmelő kupak is.
De szívesen lemondanék a nekem amúgy felesleges kiegészítőkről és így lehetne egy hajszállal olcsóbb.

Nemrég vettem, így még az akksi tartóssága kérdés, de a húgomnak egy hasonló típusa van évek óta és az szépen működik.

[Ez egy kifutóban lévő típus lehet, talán ezért tűrhető az ára is. Viszont ennek az új kiadásai is hasonlóan jók lehetnek.]

Braun Silk-Épil Eversoft 1170 Epilátor

Braun Silk-Épil Eversoft 1170 Epilátor
2017. október 10.

Pff. Nekem is megvan bő 10 éve, megbízhatóságból csillagos ötös, de mint epilátor...

A brand maga jó, nem is a termék szar, de egyszerűen ez a 20 csipeszes, alap gép kategóra csak alkalmi használatra van kitalálva.

Leginkább csak eltépi a szőrt, a húsz csipesz eleve kevés (inkább "NeverSoft").
Nekem nem jön be az sem, hogy nem akksis (sokszor volt olyan helyzet, hogy nem jött ki jól a konnektorhoz kötöttség, szörteleníteni sem tudtam e miatt).
Nagyon zajos, már a miatt is néha kínos használni.

Én mindig epilálok, így ennél sokkal jobb gép kellett, ez csak kevés, világos szőrre lehet megoldás, csak akkor, ha valakinek néha-néha kell és nem akar egy használható gépre költeni. A tartóssága tényleg mellette szól, de nem való életvitelszerű szőrtelenítésre. Erősebb, sok szőrrel, rendszeres használatra alkalmatlan (nem is akar az a kategória lenni persze).

[Akinek igazi epilátor kell 40 csipesz körül keressen és kisebb, hajlatokba is beleférő billenő fejjel, meg csendeset, és szerintem akksisat a rugalmas használathoz.]

Miss Sporty Clubbing Color 1 Minute Körömlakk

Miss Sporty Clubbing Color 1 Minute Körömlakk
2017. október 1.

IMÁDOM!
Széles ecset, szépen terül a lakk (nem lesz csíkos) és szuper az ára (én 500-ért vettem a Müllerben).
A színei is tetszenek nagyon, bár csak két natúrt választottam, erősebb színt nem próbáltam ki.

(Én két rétegben viszem fel, de minden lakkal, világosabb színeknél így csinálom.)