Szaszi92

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 30.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 30.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

L'Oreal Paris Steam Pod

L'Oreal Paris Steam Pod
2018. november 24.

Sziasztok ! Nem tudom ki hogy van vele es kinek milyen tapasztalata van a gozolos hajvasalokkal de nekem eppen eleg ! 1 evig hasznaltam ! Ma raktam le vegleg ! Eloszor egy joico gozolos hajvasaloval probalkoztam majd azt vettem eszre hogy iszonyatosan elkezdett torni a hajam . Aztan gondoltam a joico nem eleg jo , talan vele lehet a baj ! Kovetkezett a steampod a L’orealtol ... na szoval olyan eltoredezett lett a hajam mara hogy az katasztrofa ! A remington hajvasalom nwm csinalt ilyet ! Igen ami a vegeredmenyt illeti tenyleg tukor aima csillogo haj , de nekem nem eri meg hogy tonkremenjen a hajam ! Most egy legujabb ghd platinum plus-al probalkozom ! Ha esetleg valakinek barmi tapasztalata van ne tartsa magaba 🙂

L'Oréal Steampod 2.0 Hajvasaló

L'Oréal Steampod 2.0 Hajvasaló
2018. november 23.

Közel egy éve használok gőzölős hajvasalót ! Használtam a joicotól aztán most a steampodot a L’orealtól ! Azt kell mondjam , hogy sajnos a gőzölős hajvasalók tönkretették a hajamat ! Vasalás után nem mondom , hogy nem szép fényes a hajam és rugalmas , mert akkor hazudnék ! Viszont hosszú távú használata nem tett jót a hajamnak ... sőt..... én azt vallom , hogy vizes - vagy nedves hajat nem vasalunk ... már pedig a gőz benedvesíti a hajszàlakat !

Kevin Murphy Angel Rinse

Kevin Murphy Angel Rinse
2018. szeptember 30.

Illata : 👌🏼🌱 hatása : 🙌🏼 Szép fényes puha selymes hajzuhatag ! Én a plumping wash samponjával használtam !