szdm84

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic Szempillaspirál

Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic Szempillaspirál
2019. június 20.

A legrosszabb szempillaspirál, amit eddig próbáltam. Megszűnt a kedvenc Avonos spirálom, így kénytelen voltam másikat keresni. Korábban mindig Miss Sporty spirálom volt, így egyértelmű volt, hogy most is ilyet fogok választani. Nagyon rossz választás volt ez a spirál. Fura, mert a legutóbbi kommentek pozitívak, a korábbiak pedig ugyanazt írják le, amit én tapasztaltam. Már hetek óta használom minden nap, de még mindig legalább minden második alkalommal rengeteg festéket vesz fel a spirál, ami ránézésre nem is látszik, csak mikor rákenem a pillákra és egy massza lesz az egész :( De akkor se jó, ha épp nem kerül rá sok,mert olyat még soha nem tapasztaltam, hogy szétválasztotta volna a pillákat. Csomókban maradnak a pilláim. Soha többet nem veszek ilyet. Azért használom még mindig, mert minden nap reménykedem, hogy csak jó lesz egy idő után, mert volt már olyan spirálom (ami végül a kedvencem lett), ami ugyanígy kezdődött, de ott pár alkalom után tökéletesre "száradt". Viszont ezt már a 3. hete használom és kb. inkább rosszabb lett, mint korábban.

Nivea Kettős Hatású Szemfesték Lemosó

Nivea Kettős Hatású Szemfesték Lemosó
2018. május 22.

Az itteni vélemények alapján nagy reményeket fűztem hozzá. Nekem sajnos nagyon begyulladt tőle a szemem. 3 napig használtam. A 3. nap már szinte egész nap égett a szemem és tiszta piros volt. 4. napja nem használom, most kezd talán elmúlni az állandó égés érzés.

Avon Wide Awake Szempillaspirál

Avon Wide Awake Szempillaspirál
2017. február 20.

Az itteni vélemények miatt választottam ezt a spirált. Nekem sajnos nem vált be. Én szeretem amikor hatalmasak a szempilláim. Na, ez a spirál (nálam) nem erre való. Szinte semmit nem emel a pilláim méretén. Ha valaki természetes hatású pillákat szeretne, akkor Neki be fog válni, mert valóban nagyon szépen szétválasztja őket, de ennyi... Igazándiból nekem a keféje sem tetszik, de lehet azért, mert nem csinál semmit a pilláimmal. Tényleg arra jó, hogy talán feketébbek legyenek, de az újságban ígért hatalmas tekintet nagyon nem igaz :(
Ha valaki hatalmas pillákat szeretne, akkor próbálja ki a Color Trendes kék tubusos spirált. Mikor megvettem és kipróbáltam azonnal vissza akartam küldeni, mert nagyon sok festéket szed fel a spirálra, de mivel a Párom megjegyezte, hogy kár lenne visszaküldeni, mert nagyon szépek lettek tőle a pilláim, meggondoltam magam. Azóta a kedvencem lett, biztos, hogy azt újra veszem :) Már többen megkérdezték, hogy a pilláim sajátok, mert, hogy annyira szépek és nagyok, mintha műszempillák lennének.