szegedi.regina

Regisztráció dátuma: 2012. január 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. január 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Manna Coco Szappan Teafaolajjal és Shea Vajjal

Manna Coco Szappan Teafaolajjal és Shea Vajjal
2012. március 1.

Mindegyik Coco szappant próbáltam. Nekem semmi bajom nincs vele. Az igaz, hogy ha nem mosom le rögtön, valóban kicsit viszket tőle a bőröm (lehet, hogy akinek kiszárította a bőrét, az sem mosta le azonnal?). De ha arcmosás után azonnal leöblítem, nagyon finom lesz tőle a bőröm. És nem mindegy, hogy természetes összetevőkből áll. Pattanások is messze elkerülnek, mióta ezeket használom.

Manna Organikus Ghánai Sheavaj

Manna Organikus Ghánai Sheavaj
2012. március 1.

Igen, kicsit avas zsír szaga van... Érdekes, hogy sokkal puhább, mint a Manna kakaóvaj, szal akinek a keménység a baja a kakaóvajjal, az próbálja ezt. Viszont ez meg sztem kevésbé zsíros. Ezzel is kentem a babás pocakomat, amikor elfogyott a kakaóvajam. Sztem viszont arckrémnek egyik se jó.

Manna Organikus Kakaóvaj

Manna Organikus Kakaóvaj
2012. március 1.

Használata tényleg nem a legegyszerűbb. Én fém kiskanállal farigcsálok le belőle egy adagot, és a kezem melegétől megolvad (nem kell fűtőtest). Vagy ha nagyobb darabok törnek le, azokat csak marokra fogom, és azzal kenem magam. Sztem arckrémnek túl zsíros, én a pocakomat kenem vele, merthogy babát várok. Eddig bevált! ;) Ja és a kicserepesedett számra kenek egy picit, arra csodaszer!
A kislányaim (2 évesek) kiszáradt arcát is ezzel kenem télen, nagyon jól megóvja a pofikákat a kiszáradástól, és tudom, hogy ezzel nem ártok vele nekik, a sok mesterséges kencével ellentétben!
Ja, és az illata ISTENI !!!!!!!

1 MÁRKA