szepesiorsi

Regisztráció dátuma: 2017. április 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. április 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Long 4 Lashes Szempilla Növesztő Szérum

Long 4 Lashes Szempilla Növesztő Szérum
2019. augusztus 10.

Kb 3 hét után (mindennapi használattal) valóban látni lehetett a hatást! Eleinte csak 1-1 szál pilla lett hosszabb, de újabb pár hét elteltével mindegyik egyformán hosszú lett. Kifestve abszolút műszempilla hatású! Azt viszont semmiképp nem mondanám, hogy több, dúsabb, vastagabb tőle a pillám, de így is teljesen elégedett vagyok! Mindenképp újraveszem.

My Hsin-Ni Luxurs Series Arany Arcmaszk

My Hsin-Ni Luxurs Series Arany Arcmaszk
2017. november 18.

Mindegyik maszkot próbáltam már ebből a márkából, szerintem ez a legjobb. Valóban jóval több 'lé' van benne, mint ami szükséges, így először csak a sarkát vágom le a csomagnak és a felesleget egy kis tégelybe kinyomom. Nagyon kellemesen hűsít, semmilyen bőr irritációt nem érezni. Amit utána tapasztalni az viszont tényleg hihetetlen: nem tűnnek el teljesen a kis ráncok, de mintha tényleg simább lenne az arcom és úgy érzem ,mintha botoxoltak volna. Mintha feszülne az egész arcom, de semmi kellemetlen érzés!! Ez az extrém hatás csak 1 napig tart, de én nagyon bízom benne, hogy láthatatlanul hosszabb távon is juttat be hatóanyagot :)

Oriflame Fűszeres-Citrusos Szappan

Oriflame Fűszeres-Citrusos Szappan
2017. november 18.

Világ életemben utáltam a szappanokat, de amikor ezt karácsonyi ajándéknak kaptam, nem volt szívem kidobni. És milyen jól tettem! Azonnal beleszerettem! Isteni jó az illata!! A többiekkel ellentétben én azért nem éreztem az egész fürdőben, de fürdéskor valóban élvezet volt a használata. A hozzá tartozó kézkrémmel együtt pedig szerintem szuper ajándék! Idén is remélem kapok :)