Szerafina

Regisztráció dátuma: 2018. március 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. március 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Guerlain-L'Heure Bleue

Guerlain-L'Heure Bleue
2018. március 26.

Kedvenc könyvem az Outlander. A történet közvetlenül a II. világháború után kezdődik, egy misztikus, időutazós, a skót felföldön játszódó csodálatos szerelmes könyv. Olyan magával ragadó a főhősök közt kialakuló kapcsolat, hogy az olvasó teljes átéléssel a könyv része lesz. A 'HEURE BLEUE a történet elején elején szerepel , igazából jelentősége nincs. Felkeltette a kíváncsiságom, hogy ez egy létező parfüm volt-e? Nagyon meglepődtem, hogy még mindig forgalmazzák. Utána olvastam a véleményeknek több helyen, és szerettem volna belőle egy kicsit. Aztán pár hete végre kedvező áron látatlanba megrendeltem. Nem bántam meg! Egy mesebeli csoda ez az illat, szépséges akkordokkal, sokféle arccal. Igaz, hogy régies, de ez egyáltalán nem zavaró. Misztikus, varázslatos az ember lánya csak magának akarja az élményt. Fokozatosan alakul a bőrömön, az ibolya a rózsa a fűszerek az aldehid és még a sok sok átsuhanó illat. A mese végén kellemes vaníliás púderes puhaság marad. Még az üvege ezt a tisztaságot szépséget adja. Ezt a kis csodát csak magamnak akarom, érezni ahogy életre kel a bőrömön. Egy jó könyv mellé, kiűlni az alkony órájában, meditálni, csak úgy élvezni az élet apró örömeit.

Roberto Cavalli Nero Assoluto EDP

Roberto Cavalli Nero Assoluto EDP
2018. március 20.

Titokzatos fekete szépségem. Rajtam krémesen puha, melengető csodaszép illat. Tartós, kevés is elég, egész nap érzem ahogy lágyan körbeölel. Nagyon halványan néha kiérezni az alap illatot. Annyira egyedi kompozíció, nem hasonlít az általam ismert parfümökhöz. Téli illatom, ahogy a hideg friss levegővel keveredik igazán pompázatos illat. A nyár az én évszakom, de el kell ismernem, hogy bizonyos parfümök tényleg hideg időben teljesednek ki.

Bvlgari Aqva Pour Homme EDT

Bvlgari Aqva Pour Homme EDT
2018. március 20.

Múlt nyáron használt el egy 30 ml-est a férjem. Én imádtam rajta ezt a frissesség illatot. Főleg a nap és a strand illatával keveredve az igazi. Közepesen tartós, nem nagy hatósugarú. Ami nem baj mert így igazi bújós illat, közelről tökéletes.