szerpentin_b

Regisztráció dátuma: 2013. október 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. október 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Sissi Szárító Fedőlakk

Sissi Szárító Fedőlakk
2014. január 9.

Nem rossz. Könnyen kenhető és hamar szárad. Jól fed és nem pattogzik le túl hamar.

Da Vinci Körömlakk

Da Vinci Körömlakk
2014. január 4.

Átlátszó verziója olyan szinten tartós volt hogy 5 nap után is stabil volt és nem pattogzott. Szeretem nagyon!

Update: Megvettem a narancssárga verzióját. Gyönyörű a színe és gyorsan szárad. Az ára is nagyon baráti! Ajánlom mindenkinek ezt a fajta lakkot!

Baba Dezodor Spray Érzékeny Bőrre

Baba Dezodor Spray Érzékeny Bőrre
2014. január 3.

A goodsmarketben voltam és töprengtem, hogy melyik dezodort vegyem meg. Rengeteget megszagoltam. Mind büdös és pacsuli volt. Pár meg mint ha a saját nagyanyám dezodora lett volna…
Aztán megtaláltam baba dezodort és ennek az aloe verzióját is. Hát nekem az aloe nem tetszett. Viszont ez a sima, ami az érzékeny bőrre van hát nagyon telitalálat.
Illata az a bevett baba illat, amit már megszokhattunk. Nagyon szolid és letisztult. Olyan amilyet kerestem. Plusz ez volt a legolcsóbb.
Teljesen jól meggátolja az izzadást. Ja és nem lesz sem, ragacsos sem semmiféle fura érzetű, ha ráfújtam a bőrömre.
Végül is mindent betart, amit csak ígér a leírásban. Ez volt a meglátni és megszeretni esete. :)