Szeszi

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)
2018. november 7.

Tény, az ára borsos
DE!
Nem mondom, hogy teljesen megállította a hajhullásomat de nincs már messze, hogy kiálljak a dzsungel közepére mint a dzsungel királya, komolyan olyan oroszlánsövényt növeszt ez a szer nekem hamarosan.
Én még életemben nem láttam ennyi hajat a fejemen. Rengeteg babahaj és csak nőnek, nőnek. Ami a durva őszi hajullásommal kihullott (egy markényi a zuhanyban minden hajmosás után) az most nagyon szépen visszapótolta magát, sőt még több is.

Nem szoktam kommentelni csak akkor ha valami tényleg beválik, tehát ezt terméket tényleg bárkinek bátran ajánlom akinek a mindennapjait és az önbizalmát rombolja a hajhullás.Tudom, hogy mennyire bosszantó én is évekig küzdöttem vele de ez a kis csodaszer most szépen helyrerakja. Én most fogyasztom a második flakonnal, Alaposan bele kell dörzsölni a fejbőrbe és kúraszerűen minden nap használni. Én emelett samponnak a yamuna shae vajas samponját használom és jelenleg tényleg ragyog a hajam. Remélem ez segít bárkinek aki 'bad hair' problémákkal küzd :)

Herba Vita Hajszesz Hajhullásra

Herba Vita Hajszesz Hajhullásra
2015. június 12.

CSODASZER!!! Most járok a második üvegem felénél és baromira bedúsult a hajam. Kifejezetten érezhető és látványos a hajamon a javulás. Volt két évvel ezelőtt egy durva hajhullós korszakom és bár mára már nem olyan intenzív a hullás azóta sem dúsúlt vissza a hajam, egészen mostanáig. Kicsit nehéz szerintem az applikálás, mert nem igazán praktikus az adagolója, de valaki itt írta korábban, hogy úgy viszi fel a folyadékot, hogy VATTÁRA önt belőle egy picit és úgy masszírozza bele a fejbőrébe. Hát nekem ez magamtól nem jutott volna eszembe, de fantasztikus ötlet! A fejbőröm imádja, olyan felfrissült érzése lesz tőle, mint miután az ember fogat mos, csak fejbőr verzióban. Valószínűleg a vattás megoldás miatt hoz ilyen szép eredményeket, mert mindenhol szépen, rendesen átmaszírozom, szóval így ajánlom én is. Én majdnem mindennaposan alkalmazom most már több mint egy hónapja, és szerintem ebből egy szép napon tényleg oroszlánsörény lesz.
A kis mértékű hajhullásomat lecsökkentette napi egy-két szálra, szóval abszolút bevált.

UPDATE: Így 2 hónap után, egy csoda ami a hajammal történt, szerintem még sohasem volt ennyire sűrű. Szóval aki el van keseredve a hajmennyiségével, annak abszolút megéri ezt alkalmazni!!! :)

L'Oreal Professionnel Tecni Art Constructor

L'Oreal Professionnel Tecni Art Constructor