SziAgi

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Hair Jazz Lotion

Hair Jazz Lotion
2019. augusztus 31.

Nekem nagyon tetszik, felfrissíti, selymessé és finom illatúvá teszi a hajamat. Elsősorban nyáron fújkálok belőle rendszeresen, amikor a nagy melegben óránként mosnék hajat legszívesebben. Egyéb, ígért hatását nem tudom megítélni, inkább ápolási, megelőzési céllal kezdtem használni.

Yves Rocher Krémes Alapozó

Yves Rocher Krémes Alapozó
2018. január 30.

Megtalálni a külső-belső, időszakos változások ellenére is mindig helytálló alapozót, szerintem nagy kihívás, ha csak nem lehetetlen... mindenesetre részemről gyakori kísérletezéssel jár. Ez az egy, ami mindig van készleten, hogy ha nagyon mellélőnék mással, akkor segítsen a korrigálásban.
A legfőbb pozitív tulajdonságai számomra, hogy üdébbnek érzem magam tőle, nem szárít, kevés is elegendő belőle és az illata is kellemes.

Oral-B Pro-Expert Pulsar Fogkefe

Oral-B Pro-Expert Pulsar Fogkefe
2017. december 29.

Eleinte durvának tűnt, de ínyvérzést nem okozott, inkább a korábbi fogkeféim lehettek gyengék, amelyekhez képest ez tényleg sokkal alaposabban tisztít. Ami viszont a legjobban tetszik benne az, hogy a lemerülése jelzi számomra, hogy ideje újat elővenni. Így biztos nem marad el a kb. három havonta illendő cserélés.