Szidonia

Regisztráció dátuma: 2018. november 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. november 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Dr. C. Tuna Vitalizing Regeneráló Hajsampon Fokhagymával és Capixyllel

Dr. C. Tuna Vitalizing Regeneráló Hajsampon Fokhagymával és Capixyllel
2020. március 7.

Kb 1 masfél honapja használom. Heti 2 - szer mosok hajat. A balzsammal együtt használom.
Az első 2 hajmosás pocsék volt . Ragadt tőle a hajam , de nem adtam fel szerencsére.
1 honap után is megálította a hajhulásom. Multhéten volam fodrásznál és azt mondta hihetetlen mennyiségű babahajam van .
Extra puha a hajam töle. Én csak is ajánlani tudom.

Yves Rocher Regeneráló Sampon

Yves Rocher Regeneráló Sampon
2019. augusztus 26.

Megszámolni se tudom hanyadik flakonnál tartok. Probáltam rengeteg sampont a drogeriástól a fodrászatokban kaphatóig mindent. Ez a sampon vált be. Szuper az ára , az illata az összetevői. A hajam már a sampon kiöblítése után puha és csúszós. Imádom
Sorszor elkapott a hév h kiprobaljak mast de mindig vissza tertem. Maradok mar ennel. Orok kedvenc

Matrix Biolage Fiberstrong Hajerősítő Kondicionáló

Matrix Biolage Fiberstrong Hajerősítő Kondicionáló
2019. augusztus 26.

Most használtam el az első tubust. Már úton a következő.
Nem a legolcsobb balzsam de nekem majdnem fel évig birta úgyhogy abszolutt megérte. A hajam puha és sejmes tőle. Könnyen kiöblíthető. A töredezést nem állitotta meg bár nem is az balzsam hibája ( szedek egy gyógyszert ami elég rossz hatással van rá. Most szedem ki az utolsó darabokat remélem jobb lesz a hajam ha mar nem fogom szedni)
A balzsamhoz most rendelten egy nem kimosható ugyan ilyen pakolast. Jelentkezem majd milyen a 2 együtt.
Minden esetre én ajánlom mindenkinek aki szép puha tőle a haj és az illata is szuper.