SzigetiOrsi

Regisztráció dátuma: 2019. január 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. január 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Balea Tisztító Arcmaszk Holt-Tengeri Iszappal

Balea Tisztító Arcmaszk Holt-Tengeri Iszappal
2019. december 7.

A legrosszabb helyzetekben is rendbe hozta eddig az arcom, úgy érzem minden szennyeződést eltávolít :) Nagyon puha, sima lesz tőle a bőr, mintha a pórusok is össze húzódnának tőle, illetve a faggyú termelésre is jó hatással van. Kicsit csípős érzete van miközben száraz az arcon, de nagyon kellemes! Napokkal a felvitele után is szép a bőr. Abszolút újra vevős! :)

Dove Purely Pampering Tusfürdő

Dove Purely Pampering Tusfürdő
2019. december 1.

Nagyon finom az illata, extra krémes az állaga :) kis adag is elég belőle az egész testre nagyon jól el lehet oszlatni (például sima Balea-s tusfürdőből 3x annyit kell az egész testemre elhasználni) sokáig illatos marad tőle a bőröm :) már kb. 3 hónapja használom a 700 ml-es változatot :) tuti újra veszem!

eos Smooth Sphere Lip Balm - Sweet Mint

eos Smooth Sphere Lip Balm - Sweet Mint
2019. április 13.

Elsősorban én is kíváncsiságból szereztem be, illetve egy barátnőm ajánlotta mert ő szereti nagyon ezt a terméket. A design, csomagolás szerintem amiatt megveszik az emberek, nekem nem jött be annyira a számra, a semmi extra kategória, nem lett jobb se rosszabb. Finom íze van, viszont az állaga nekem furcsa lett egy idő után, mintha szemcséssé vált volna a balzsam. Elhasználom ami van, de nem fogom újra venni.

Update: kidobtam, nem használtam el, felesleges állt a Carmexem mellett, rossz íze lett és állaga.