szilvia.bano

Regisztráció dátuma: 2015. január 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. január 20.
Bőrtípus: Száraz

Krémmániás vevő: 3 vétel Megnézem

Rexona Maximum Protection Fresh Női Izzadásgátló Aeroszol

Rexona Maximum Protection Fresh Női Izzadásgátló Aeroszol
2024. február 28.

Ezelőtt a Dove gránátalmás deo sprayt használtam, de mióta megváltoztatták az összetételt (az új verzió amin kör van) és aluminium sesquichlorohydrate van benne Aaminum chlorohydrate helyett, azóta nem működik. Állítólag az előbbi kíméletesebb a bőrhöz, én nem tudom, az eredeti változat aluminium chlorohydrate-al nem bántotta soha a bőrömet, viszont volt izzadásgátló hatása. Na most, mikor ezt megvettem, még nem tudtam, mert akkor még nem jutott eszembe, hogy ellenőrizzem az összetételt, hogy sajnos ebben is aluminium sesquichlorohydrate van. Ugyanakkor a sima Rexona spray dezodorokban aluminum chlorohydrate van, ami ugye elvileg jobban véd. Most akkor azt nem értem, hogy a sima deo spray hatékonyabban véd az izzadás ellen, mint ez az extra protection, a simában jobb hatóanyag van? És olcsóbb, mint ez? Ha valaki tudja a titkot, mondja meg, mi lehet az oka ennek. Mondjuk legyünk igazságosak, a megújított Dove gránátalmás spray-nél azért ez jobb, nap végére sem lesz nyirkos a hónaljam vele, van egy pici izzadságszag, de egész jól működik. Viszont nem tetszik, hogy jóformán illatmentes, ami azért érdekes, mert a levegőbe fúja abszolút érezhető az illata, ilyen citrusos, kicsit mint a Dolce&Gabbana light blue, viszont hónaljon kb. fél óra után semmit nem lehet érezni. Viszont én megszoktam és szeretem, ha egy dezodornak van illata.

Dove Go Fresh Gránátalma és Citromverbéna Illatú Női Izzadásgátló Dezodor

Dove Go Fresh Gránátalma és Citromverbéna Illatú Női Izzadásgátló Dezodor
2024. február 28.

Régebben szerettem ezt a deo sprayt, de mióta megváltoztatták az összetételt (fent a képen ez a régi, az új, amin kör van) és aluminium sesquichlorohydrate van benne aluminum chlorohydrate helyett, azóta nem működik. Állítólag az előbbi kíméletesebb a bőrhöz, én nem tudom, az eredeti változat aluminium chlorohydrate-al nem bántotta soha a bőrömet, viszont volt izzadásgátló hatása. Valaki a körtés spray-nél írta ezt és hopgy nem beképzeljük, hogy nem jó, hanem tényleg nem jó. Sajnos igaza van. Viszont ez a régi verzió jó volt.

Dove Go Fresh Revive Deo Spray

Dove Go Fresh Revive Deo Spray
2024. február 28.

Régebben szerettem ezt a deo sprayt, évekig használtam, de mióta megváltoztatták az összetételét (fent a képen a régi verzió van, az új az, amin kör van) és aluminium sesquichlorohydrate van benne aluminum chlorohydrate helyett, azóta nem működik igazán jól. Állítólag az előbbi kíméletesebb a bőrhöz, én nem tudom, az eredeti változat aluminium chlorohydrate-al nem bántotta soha a bőrömet, viszont volt izzadásgátló hatása. Valaki a körtés spray-nél írta ezt és hogy nem beképzeljük, hogy nem jó, hanem tényleg nem jó. Sajnos igaza van. Viszont ez a régi verzió jó volt.

2 ÖSSZETEVŐ