szilvia.bano

Regisztráció dátuma: 2015. január 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. január 20.
Bőrtípus: Száraz

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Kallos Blues Hajhab

Kallos Blues Hajhab
2020. július 14.

Vékony szálú, lelapulásra hajlamos, göndör hajam van. Miután megszüntették az összes olyan drogériában kapható hajhabot, amit szerettem, így ezt próbáltam ki. A fodrászom szokta időről időre használni a hajamon, ezért jutott eszembe. Nem nehezíti el a hajam, nem szárít, és nem tapaszt össze. Az illata semleges, nem kimondottan jó, de nem is zavaró, és egész jó tartást ad. Nem mondom, hogy életem hajhabja, de mivel jelenleg drogériában nem lehet olyat kapni, amit szeretek, így örülök neki. Ár-érték arányban pedig nagyon jó.

Kallos Kjmn Tápláló Hajbalzsam

Kallos Kjmn Tápláló Hajbalzsam
2020. július 14.

A Kallos professzionális szalonsamponnal együtt használtam- a fodrászomnál szokták ezekkel mosni a hajam, ezért gondoltam, hogy kipróbálom. Kellemes illata van, nem nehezít el, de nem igazán táplálja a hajam. Nem azt várom, hogy brutálisan hidratáljon, de én is észrevettem, amit már írtak előttem, hogy előfordultak gubancok, amit picit nehezen tudtam hajmosás után kifésülni. Na most nekem vékonyszálú, göndör hajam van, ennél fogva csak hajmosás után fésülöm ki (kétnaponta mosok hajat), de más balzsammal nem fordult még elő ilyesmi. Nem rossz, de nem is nagyon jó, bár ár-érték arányban tényleg verhetetlen. 3,5 csillag.

Kallos Professzionális Szalon Sampon

Kallos Professzionális Szalon Sampon
2020. július 14.

Vékonyszálú, göndör hajam van, a fodrászomnál használnak Kallos termékeket, ezért jutott eszembe, hogy kipróbálom. A márka jelenleg kapható balzsamja nem volt annyira nagy szám (persze amit jobban értékeltek itt a krémmánián, már nem lehet kapni), de ez a sampon jól bevált. Korábban naponta mostam hajat, ezzel elég kétnaponta (ebből következően jól tisztít) úgy, hogy mindig csak egyszer mosom meg vele a hajam, ez elég szokott lenni. Ha egymás után kétszer mosom meg vele, akkor picit szárít. Így viszont megfelelő. Ugyanakkor nekem teljesen kielégítő a habzása is, és mivel nem túl sűrű sampon, elnehezíteni sem szokta a hajam. A balzsamnál visszaálltam a Faith gránátalma-rooibos balzsamra, amit korábban használtam, és így együtt jól teljesítenek. Mivel nehezen találok olyan sampont, ami jól tisztít, de nem szárít és ezzel párhuzamosan nem is nehezíti el hajam, ezzel már elégedett vagyok. Ráadásul hatalmas mennyiség és nagyon olcsó.

2 ÖSSZETEVŐ