szilvia.bano

Regisztráció dátuma: 2015. január 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. január 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 24 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Alterra Bio Homoktövis & Bio Argánolaj Krémtusfürdő (régi)

Alterra Bio Homoktövis & Bio Argánolaj Krémtusfürdő (régi)
2020. február 21.

Miután megvettem, utána láttam a kommenteket és kicsit megijedtem, hogy ennyire rossz lenne...de mostanában irritált volt a bőröm és ez kíméletes volt, nem bántotta, az illata is szerintem tulajdonképpen kellemes volt, bár nem tartós. Igen, a natúr tusfürdők nem habzanak, plusz ez nem krémtusfürdő, hanem inkább tusolókrém, és tusolókrémből még a normál sem feltétlenül habzik-pl. a Fenjal rózsás tusfürdő is hasonló. Nem életem tusfürdője, de azért nem volt annyira rossz, a bőrömnek jó volt. Azt nem tudom van-e eltérés a régi verzió és az új között.

Fenjal Testápoló Tej Moringa Olajjal

Fenjal Testápoló Tej Moringa Olajjal
2020. február 18.

Karácsonyra kaptam egy ismerőstől ajándékba, így kipróbáltam. Igazság szerint alapvetően nem rajongok a moringa illatért. Mondjuk a The Body Shop moringás termékcsaládjának kellemes az illata, viszont az egy az egyben a régi nyaralásokon érzett hársfa illatot hozza be nekem, amit nagyon szeretek, de nem akarnám magamon naponta érezni. Ennek viszont annyira nem tetszett az illata, ugyanakkor a hidratáló hatása nekem nagyon kevés volt. Ilyenkor télen nagyon száraz a bőröm, de ez még a melegebb hónapokban sem biztos, hogy elég lenne. Jelenleg a Mixa atópiás bőrre való testápolót használom és az például klasszisokkal jobb. Egyébként vannak jók a Fenjal termékek között, de ez nem jött be.

Ziaja Lifting Szem éss Ajakkörüli Bőremelő Szérum

Ziaja Lifting Szem éss Ajakkörüli Bőremelő Szérum
2020. február 16.

Szem alatti ránckezdeményekre vettem. Ár-érték arányban jó, az illata nagyon visszafogott, alig érezhető, ami nem hátrány egy szemre (is) használandó terméknél. Hidratáló hatása számomra nincs, de nem is azért vettem, ezt nem várom el feszesítő hatású, gél állományú terméktől. Irritációt nem okozott, viszont különösebb változást sem tapasztaltam. Gondoltam, ennek talán az az oka, hogy jó állapotban van a bőröm, így nem annyira hatásos, illetve 40 fölött ajánlott a használata, szóval az is lehet, hogy még korai. Ugyanakkor próbáltam kétféle Ava szérumot (a retinolosat és a c vitaminosat) és azoknál sem tapasztaltam eget rengető változást. Az olajak többet érnek, egy csipkebogyó olaj, kókuszolaj, vagy az argánolaj amit évek óta használok sokkal többet ér. Ezek bármelyike maga egy szérum.

2 ÖSSZETEVŐ