szilvia.bano

Regisztráció dátuma: 2015. január 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. január 20.
Bőrtípus: Száraz

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

L'Oreal Paris Smooth Sugars Glow Scrub

L'Oreal Paris Smooth Sugars Glow Scrub
2021. május 23.

Nem rossz, de nem is annyira jó. A kakaóvajas verziót régóta használom és szeretem-igazából ezt tévedésből rendeltem meg ahelyett-, kis méretű szemcsék vannak benne és sűrűn, így hatékonyan, de kíméletesen radíroz, jól táplálja a bőröm és az illatát is imádom. Ebben is sűrűn vannak a szemcsék, de kicsit nagyobbak, így ez az én bőrömnek nem elég kíméletes, nem is táplál eléggé (bár azt sem mondhatom, hogy szárít), és az illata, bár számomra egyáltalán nem zavaró, mégis közel sem olyan isteni, mint a kakaóvajasnak. Normál, vagy zsíros- kombinált bőrtípusra lehet, hogy alkalmas, nekem, száraz-érzékeny bőrre nem annyira. Elhasználom, lehet, hogy testradírnak, de hosszú távon maradok a kakaóvajasnál.

Faith In Nature Ginkgo Biloba Hajkondicionáló

Faith In Nature Ginkgo Biloba Hajkondicionáló
2021. május 23.

Korábban a gránátalma-rooibos balzsamot használtam ugyanettől a márkától, de nemrég láttam, hogy sajnos eltűnt a boltokból. Mindenképpen tápláló balzsamot akartam, és erről jó vélemények voltak, ezért ezt választottam. Egyébként vékony szálú, göndör hajam van, és a sűrű balzsamok elnehezíthetik, de a faith-nél nem szokott ilyen probléma lenni, így emiatt nem aggódtam. Barna hajam van, világosítást nem tapasztaltam. Az illatát is kedvelem, natúr, nyers, mégis fűszeres illat. Jól táplál és kevesebb is elég belőle, mint a gránátalmásból (ez a balzsam kicsit sűrűbb is annál), tulajdonképpen bár azt is szerettem, de ez még jobb. Meg vagyok elégedve vele.

Balea Hajformázó Krém Volumennövelő Hatással és Keratinnal

Balea Hajformázó Krém Volumennövelő Hatással és Keratinnal
2021. április 26.

Vékonyszálú, lelapulásra hajlamos, göndör hajam van. Egyelőre az Elseve selymes olaj krémet használom, amit nagyon szeretek, de sajnos már a webshopokból is kezd eltűnni, nagyon kevés helyen lehet kapni lehet kapni. Ezért próbálok találni valamilyen megfelelő alternatívát. Ez viszont sajnos semmilyen szinten nem vált be. Azt tudtam, hogy tartást semmit nem fog adni, mert az azonos erősségű hajhabok sem adnak, de nem is ezért vettem meg. Én nem kiöblítendő balzsamként akartam használni. Hát arra sem vált be. Nem táplálja a hajat, sőt inkább szárít. A száraz selymességet sem szeretem, mint ahogy pl. az Elseve Cica Repair hajápolónál tapasztaltam, ami egyébként ugyancsak nagyon jó értékeléseket kapott. Én azt várom egy hajápolótól, hogy jól hidratáljon, tápláljon, ugyanakkor ne nehezítse el a hajam. Az illata visszafogott, valóban cseresznyevirágos, és olcsó is, de sajnos ettől még nem lesz jó. Tudom, hogy van a Baleának a Locken verziója, ami göndör hajra való, de az sem kapott túl jó értékeléseket, másrészt annak ellenére, hogy göndör hajam van, nekem eddig nem feltétlenül a göndör hajra való termékek váltak be leginkább.

2 ÖSSZETEVŐ