szilvia.bano

Regisztráció dátuma: 2015. január 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. január 20.
Bőrtípus: Száraz

Miss Sporty Matte to Last 24h Krémes Ajakrúzs

Miss Sporty Matte to Last 24h Krémes Ajakrúzs
2022. június 27.

Első Miss sporty termékem, Lively rose árnyalatot vettem meg. Rendszerint
krémes texturájú, szaténmatt rúzsokat használok, de most nyáron valami könnyedebb viseletet akartam. Folyékony rúzst ritkán használok, mert szárít, de ajakápolóval, majd száradás után színezett ajakbalzsammal kombinálva nem vészes, nem kellemetlen viselni. Viszont nem maszatolódik, ami a nyári melegben előny, a tartósságával is elégedett vagyok. Meg ilyen mályvás árnyalatot hagyományos rúzsoknál nem is találtam mostanában. Tudom, hogy sokan kezdő sminkelőként ezzel a márkával kezdtek, mikor én kezdtem sminkelni, már sok márka volt, nekem az Essence volt az első, amit mai napig is szeretek. Eddig valahogy nem jutott eszembe ettől a márkától vásárolni, pedig nem gagyi, nem rosszabb, mint a Lovely (ami a Rossmannban megszűnt, mert a másik opció a Lovely K-lips lett volna), vagy az Essence. Legalábbis ez a folyékony rúzs bár a hidegebb hónapokban nem biztos, hogy rendszeresen használnám, de határozottan jó. Ezután lehet, hogy mást is kipróbálok a márkàtól.

Nivea Shea Butter & Botanical Oil Tusfürdő

Nivea Shea Butter & Botanical Oil Tusfürdő
2022. június 26.

Nem szeretem annyira az illatát, mint a rózsásnak, de nem rossz. Nem mondanám, hogy jellegtelen, inkább tényleg kicsit mint egy parfüm, de nem kellemetlen. Talán inkább a hidegebb hónapokra való illat. Különben nagyon gazdag, krémes, jól habzik, jól tisztít, nem szárít

Alverde Ajakprimer

Alverde Ajakprimer
2022. június 26.

Ez nesze semmi, fogd meg jól termék. Folyékony ajakrúzs alá akartam használni, de se nem hidratál, se nem simítja ki az ajkakat. A folyékony rúzs a használata után ugyanolyan mattra szárad, nem csökkenti a száraz érzetet. Ajakápoló, vagy színezett ajakbalzsam hasznosabb. Ez nem árt, de nem is jó igazán. Érdekes, hogy a dm oldalán csupa 5 csillagos vélemény van.

2 ÖSSZETEVŐ