Szilvia7

Regisztráció dátuma: 2017. október 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. október 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

The Ordinary Multi-Peptide Serum for Hair Density

The Ordinary Multi-Peptide Serum for Hair Density
2019. május 23.

Egészen meglepő a hatása.Nem használtam minden nap,kb max 3-4-szer egy héten.Főleg a fejtetőmre, illetve a bal halántékomnál a fejbőrömre,ahol születésemtől lényegesen kevesebb hajam van,mint a másik oldalon. Pár hétig nem történt semmi,el is könyveltem magamban,hogy ez felesleges pénzkidobás volt.Aztán kb másfél hónap múlva azt vettem észre,hogy ha felkötöm a hajamat,nem kell figyelnem,hogy bal oldalon ne látszódjon a hajhiány... A fodrász is észrevette, hogy rengeteg babahajam van, sokkal rugalmasabb, kezelhetőbb,jobb a tartása és nem olyan száraz,mint régebben. A hatását tekintve azt mondom,ez egy egyáltalán nem drága csodaszer,legalábbis számomra.

Evelin Night Lipo Shock Therapy

Evelin Night Lipo Shock Therapy
2019. március 11.

Csajok,ez használ! Bár nincs túlsúlyom,a mai napig sportolok,sok vizet iszom,de a combjaimon lévő narancsbőrtől soha nem tudtam megszabadulni. Többféle,ennél sokkal drágább terméket kipróbáltam már,szinte erdménytelenül.Sokáig tűnődtem a Rossmannban,melyik terméket válasszam,és nyilván nem dőlök be a hangzatos ígéreteknek,erre esett a választásom.Az esélytelenek nyugalmával kezdtem el használni,(majdnem) minden este,fürdés után. Valóban melegít kb fél óráig,de elviselhető.Kb másfél - 2 hét használat után azt mondhatom,látványosan tünteti el a gödröcskéket a combomról,sokkal simább,feszesebb a bőröm.Szuper termék!

Nivea EDT

Nivea EDT
2018. november 6.

Végre megvásároltam ! Isteni finom illat,de ne várjon ettől senki különleges "parfümélményt", ez egy egyszerű, hétköznapi kedves illat, számomra a boldogság illata. Magammal hordom,mert tényleg nem tartós,de ez nem szempont ennél az edt-nél. Imádom, elvarázsolt !